Zapojte se do výkupu LOMO LC-A

Lomography přichází se speciální akcí. Vykupuje fotoaparáty LOMO LC-A. Pokud vám nějaký takový leží doma a vy nevíte, co s ním, zapojte se!    DEJTE SVÉMU LC-A NOVÝ ŽIVOT LOMO LC-A BUYOUT začíná 17. července a trvá až do 31. srpna. Koná se v rámci oslavy 30. výročí tohoto fotoaparátu. Přinesete-li staré LOMO LC-A, na […]

Lomography přichází se speciální akcí. Vykupuje fotoaparáty LOMO LC-A. Pokud vám nějaký takový leží doma a vy nevíte, co s ním, zapojte se! 

image001

 

DEJTE SVÉMU LC-A NOVÝ ŽIVOT

LOMO LC-A BUYOUT začíná 17. července a trvá až do 31. srpna. Koná se v rámci oslavy 30. výročí tohoto fotoaparátu. Přinesete-li staré LOMO LC-A, na nové LC-A, LC-A+, LC-W a Horizon získáte slevu.

PRAVIDLA

Starý fotoaparát, který vypadá dobře a je v dobrém stavu, můžete přinést k nám (Lomography Embassy Store – Prague, Vlašská 10, Malá Strana, Praha 1). Nesmí být ale výrazně poškozený, nebo rozložený na kusy.

A CO ZA TO?

Pokud si u nás ihned, po odevzdání starého LC-A, zakoupíte některý z premiových fotoaparátů, tedy LC-A+, LC-W, Horizon Kompakt nebo Horizon Perfekt, získáte slevu 2000,- Kč.

lca4-300x300LCA-300x298