Workshopy – jaro 2014

Přehled všech našich analogových workshopů plánovaných na jarní měsíce! Vyberte si ten svůj! Ať už klasický  krajinářský v krásných Petřínských zahradách nebo objevný po stopách pověstného komisaře Ledviny.  Na každém workshopu Vám půjčíme fotoaparát LOMO a ještě ten den si odnesete vlastnoručně vyvolané fotografie. Workshopy začínají v dopoledních hodinách, sraz je v Analogue, kde Vám(pokud […]

Přehled všech našich analogových workshopů plánovaných na jarní měsíce! Vyberte si ten svůj! Ať už klasický  krajinářský v krásných Petřínských zahradách nebo objevný po stopách pověstného komisaře Ledviny. 

Na každém workshopu Vám půjčíme fotoaparát LOMO a ještě ten den si odnesete vlastnoručně vyvolané fotografie.

mcely

Workshopy začínají v dopoledních hodinách, sraz je v Analogue, kde Vám(pokud budete chtít) zapujčíme fotoaparáty. Poté vyrazíme na danou lokaci- do ateliéru, který je o pár metrů výš, do Petřínských zahrad nebo procházkou po celé Malé straně. Až budeme mít dofoceno přesuneme se do Chanbaru ve Vlašské ulici, kde si probereme teorii a občerstvíme se. Odpoledne strávíme vyvoláváním filmů a fotografii v temné komoře, která je také součástí Analogue.

 

Přehled workshopů:

26.4. Workshop v Petřínských zahradách-krajinná fotografie 990kč

1.5. Prvomájový zamilovaný workshop-Pro páry i s piknikem 2390kč

-speciální workshop pro páry, které si chtějí užít připravený piknik na Petříně a ještě si celý den pěkně nafotit!

3.5. Portrétní ateliérová fotografie 1490kč

17.5. Po stopách komisaře Ledviny (PIVO-LOMO) 500kč

24.5.Workshop v Petřínských zahradách-krajinná fotografie 990kč

 

Kurzy vede Vendula Mlejnská

 

[contact-form-7 404 "Not Found"]