Workshopy květen 2017

Květen by nám měl přinést to pravé jarní počasí a tak nás čekají hned tři workshopy, dva v temné komoře a workshop zaměřený na kultovní Dianu F+. Přihlašte se na poslední workshopy před prázdninovou pauzou.

Květen by nám měl přinést to pravé jarní počasí a tak nás čekají hned tři workshopy, dva v temné komoře a workshop zaměřený na kultovní Dianu F+.

6. 5. 2017 Workshop v temné komoře 

13. 5. 2017 Workshop Super fotky s Dianou F+

27. 5. 2017 Workshop v temné komoře /termín je rezervován/

Černobílé fotky mají své kouzlo a nyní se je s námi můžete naučit vyvolávat. Uvidíte, že je to snadné a během jednoho odpoledne si osvojíte všechny potřebné vědomosti. Není problém si později pronajmout naši temnou komoru a samostatně si další filmy vyvolat.

Workshop je určený pro všechny, kteří se chtějí seznámit s prací v temné komoře a neočekává se žádná předchozí zkušenost, takže se nemusí nikdo bát. Projdeme si teoretické základy, dostanete film a kdo bude chtít, tomu rádi půjčíme fotoaparát. Po naexponování filmu si nejprve vyzkoušíme v praxi negativní proces, tedy vyvolání samotného filmu. Po jeho uschnutí se vrhneme na proces pozitivní, tedy zvětšování fotografií. Na konci workshopu si všichni účastníci odnesou vyvolaný negativ a vlastnoručně zhotovené fotografie.

V ceně workshopu je započítána práce lektora na cca. 4 hodiny, zapůjčení fotoaparátu, černobílý film, materiál pro vyvolání filmu a zvětšení fotografií.

Vzhledem k omezenému počtu účastníků je registrace a platba předem povinná. Je možné využít i náš dopředu koupený voucher.

Začátek workshopu je v sobotu ve 12.00 hodin v Analogue – Vlašská 10, Praha 1. Konec workshopu zhruba v 18.00 hodin.

Cena workshopu je 1490 korun.