Foto workshopy v září 2018

Někdo září a někdo v září, říkávalo se před maturitou. Zazářete na našich zářijových workshopech v temné komoře! Nemusíte se biflovat a dlouze připravovat. Stačí přijít s dobrou náladou a touhou naučit se vyvolávat černobílý film a fotky. Naše lektorka Vendula Mlejnská se postará o vše během workshopu a každý si odnese vlastní fotku. Nemusí […]

Někdo září a někdo v září, říkávalo se před maturitou. Zazářete na našich zářijových workshopech v temné komoře! Nemusíte se biflovat a dlouze připravovat. Stačí přijít s dobrou náladou a touhou naučit se vyvolávat černobílý film a fotky. Naše lektorka Vendula Mlejnská se postará o vše během workshopu a každý si odnese vlastní fotku. Nemusí se bát ani úplní začátečníci.

8. 9. 2018 Workshop v temné komoře

22. 9. 2018 Workshop v temné komoře

Černobílé fotky mají své kouzlo a nyní se je s námi můžete naučit vyvolávat. Uvidíte, že je to snadné a během jednoho odpoledne si osvojíte všechny potřebné vědomosti. Není problém si později pronajmout naši temnou komoru a samostatně si další filmy vyvolat.

Workshop je určený pro všechny, kteří se chtějí seznámit s prací v temné komoře a neočekává se žádná předchozí zkušenost, takže se nemusí nikdo bát. Projdeme si teoretické základy, dostanete film a kdo bude chtít, tomu rádi půjčíme fotoaparát. Po naexponování filmu si nejprve vyzkoušíme v praxi negativní proces, tedy vyvolání samotného filmu. Po jeho uschnutí se vrhneme na proces pozitivní, tedy zvětšování fotografií. Na konci workshopu si všichni účastníci odnesou vyvolaný negativ a vlastnoručně zhotovené fotografie.

V ceně workshopu je započítána práce lektora na cca. 4 hodiny, zapůjčení fotoaparátu, černobílý film, materiál pro vyvolání filmu a zvětšení fotografií.

Vzhledem k omezenému počtu účastníků je registrace a platba předem povinná. Je možné využít i náš dopředu koupený voucher.

Začátek workshopu je v sobotu ve 12.00 hodin v Analogue – Vlašská 10, Praha 1. Konec workshopu zhruba v 18.00 hodin. Cena workshopu je 1990 korun.

Registrace na workshop

[contact-form-7 404 "Not Found"]