Adventní analogový workshop s Vendulou Mlejnskou

Zastavte se před svátky a místo tlačenice v nákupním centru si užijte náš celodenní analogový workshop o víkendu 9. a 10. prosince.

Celodenní workshop zaměřený na analogové focení s fotografkou Vendulou Mlejnskou, to není žádná nedělní škola, ale šance pro všechny, kteří se chtějí naučit ovládat analogový fotoaparát, nafotit super fotky a ty si v temné komoře vyvolat a nazvětšovat.

Workshop je určený pro všechny, kteří se chtějí seznámit s analogovým focením a prací v temné komoře a neočekává se žádná předchozí zkušenost, takže se nemusí nikdo bát. Projdeme si teoretické základy, dostanete film a kdo bude chtít, tomu rádi půjčíme fotoaparát. Po společném nafocení filmu si nejprve vyzkoušíme v praxi negativní proces, tedy vyvolání samotného filmu. Po jeho uschnutí se vrhneme na proces pozitivní, tedy zvětšování fotografií. Na konci workshopu si všichni účastníci odnesou vyvolaný negativ a vlastnoručně zhotovené fotografie.

V ceně workshopu je započítána práce lektora na cca. 8 hodin, zapůjčení fotoaparátu, černobílý film, materiál pro vyvolání filmu a zvětšení fotografií.

Vzhledem k velmi omezenému počtu účastníků je registrace a platba předem povinná.

Začátek workshopu je v sobotu 9. 12. a neděli 10. 12. 2017 v 10.00 hodin v Analogue – Vlašská 10, Praha 1. Konec workshopu zhruba v 18.00 hodin.

Cena workshopu je 2980 korun za 1 osobu.

Facebook: https://www.facebook.com/events/534960606852729/

[contact-form-7 404 "Not Found"]