Workshop v temné komoře 26. 11. 2016

Podzimní workshopy v temné komoře se těšily značné oblibě a protože se všichni do komory nevešli, vypsali jsme ještě jeden termín. Poslední letošní příležitost naučit se vyvolávat černobílý film. Workshop je určený pro úplné začátečníky, kterým půjčíme i fotoaparát a věnujeme film. Na své si přijdou ale i zkušenější fotografové, kteří si chtějí vyzkoušet práci […]

Podzimní workshopy v temné komoře se těšily značné oblibě a protože se všichni do komory nevešli, vypsali jsme ještě jeden termín. Poslední letošní příležitost naučit se vyvolávat černobílý film. Workshop je určený pro úplné začátečníky, kterým půjčíme i fotoaparát a věnujeme film. Na své si přijdou ale i zkušenější fotografové, kteří si chtějí vyzkoušet práci v komoře.

26. 11. 2016 Workshop v temné komoře

Naučte se vyvolat černobílý film a zvětšit vlastní fotografie! Nechte se učarovat uhrančivým červeným světlem a vůní vývojky. Workshop je určený pro všechny zájemce, kteří se chtějí dozvědět vše potřebné o vyvolání fotografií. Počet míst je limitovaný, abychom mohli zaručit, že si z tohoto intezivního kurzu odnesete potřebné poznatky. Každý workshop je pouze pro 4 účastníky, takže bude dost prostoru pro všechny dotazy a hlavně pro praktické vyzkoušení práce v temné komoře. Oblíbené workshopy v temné komoře jsme pro tento rok připravili v nové vylepšené podobě.
Cena workshopu je 1490 korun. Doba trvání workshopu je cca. 6 hodin. V průběhu workshopu bude cca. hodinová pauza. Zaregistrovat se.

V ceně je zapůjčení fotoaparátu, černobílý film, materiál pro vyvolání filmu a zvětšení fotografií.
Vzhledem k omezenému počtu účastníků je registrace a platba předem povinná.

Začátek workshopu je ve 12.00 hodin v Analogue – Vlašská 10, Praha 1.

Zaregistrujte se:

[contact-form-7 404 "Not Found"]