Seznámení s Analogovou fotografií 29.3.

Zajímá Vás analogová fotografie? Chcete se o ní dozvědět víc? Milujete teorii a nechcete být hodiny v temné komoře? Pak čtěte dál! První a jedinečný kurz Seznámení s analogovou fotografií, Vám představí fotografii od začátku až do konce! Dozvíte se jak funguje osvit filmu, proč se zrcadlovkám říká zrcadlovky, co je to ISO a jak to […]

Zajímá Vás analogová fotografie? Chcete se o ní dozvědět víc? Milujete teorii a nechcete být hodiny v temné komoře? Pak čtěte dál! První a jedinečný kurz Seznámení s analogovou fotografií, Vám představí fotografii od začátku až do konce! Dozvíte se jak funguje osvit filmu, proč se zrcadlovkám říká zrcadlovky, co je to ISO a jak to všechno začalo… Zazní také jména světových i našich fotografů, kteří výrazně ovlivnili vývoj fotografie a to vše v příjemném prostředí Malostranské kavárny.

000182060010

Vzhledem k tomu, že je počet účastníků omezený a rádi bychom zaručili místo všem vážným zájemcům, rozhodli jsme se pro platbu za workshop předem. Platbu lze provést hotově či kartou v kamenném obchodě Analogue či na účet 7149418001/5500.

Průběh kurzu:

1. Historie analogové fotografie
2. Představení historických i moderních an. fotoaparátů
3. Materiálů pro negativní i pozitivní proces
4. Teorie práce v temné komoře
5. Významní světoví a čeští fotografové

KDE: Chanbar – Vlašská 7 (naproti Analogue)
KDY: 29. 3. 2014 11.00
PRO KOHO: pro všechny zájemce o analogovou fotografii
CENA: 950,- Kč (v ceně jsou doprovodné materiály pro každého a občerstvení v baru)
CO S SEBOU: dobrou náladu

Kurzy vede Vendula Mlejnská

[contact-form-7 404 "Not Found"]