Vytvořte si vlastní LOMOWALL, LOMOZÁCLONU nebo LOMOLAMPU

Vlastní LOMOWALL si na zeď do svého bytu můžete vytvořit nyní již mnohem snadněji. S Lomography Fotoclips, které máme také u nás ve Vlašské, fotografie připevníte k sobě a na zeď, aniž by se poničily. Přinášíme vám pár tipů, co vše se ještě s těmito klipsy dá vytvořit. LOMOWALL – Zeď vyzdobená lomo snímky je […]

Vlastní LOMOWALL si na zeď do svého bytu můžete vytvořit nyní již mnohem snadněji. S Lomography Fotoclips, které máme také u nás ve Vlašské, fotografie připevníte k sobě a na zeď, aniž by se poničily. Přinášíme vám pár tipů, co vše se ještě s těmito klipsy dá vytvořit.

lomowall

LOMOWALL – Zeď vyzdobená lomo snímky je součástí designu každého oficiálního Lomography obchodu, nebo Lomography ambasády. Prezentují se také na velkých akcích a řada fanoušků lomografie si ji v rámci tohoto fenoménu vytváří také u sebe doma. V lomografii jde o nejtypičtějí a nejkultovnější způsob vystavení snímků, navíc efektivní. Vyzdobte si vlastní obývací pokoj, ložnici, pracovnu nebo třeba kuchyň. Typické LOMOWALLs pokrývají celou stěnu, ale vy můžete popustit uzdu své kreativitě. Tvořte obrazce, opakujte fotografie, barvy, vzory…

photo-curtain-1000

LOMOZÁCLONA – Neobvyklou formou LOMOWALL je LOMOZÁCLONA. Možná vymyslíte řadu dalšího užití, toto je ale také značně efektivní. Snímky pokrývající tabuli skla vypadají skvěle. Použít můžete třeba nastříhané filmové pásky, skrz které bude pronikat světlo.

1b8ae257c52a4d85e7d7d2dc780c92aff89e37 878ed1c3ab80d2304468eacbeaad52b9734d9b

LOMOLUSTR – Tak tenhle lustr může být třešničkou vašeho obýváků. Pro kutily a šikovné ručičky přinášíme obrazový návod. Těm méně zdatným doporučujeme koupit si vhodný lustr za pár kaček z výprodeje a předělat si jej dle svých představ. Uznejte sami – vypadá skvěle!

instagram-lamp-1000 tumblr_mvyaniEbWL1rp8dcpo1_500

LOMOLAMPIČKA – S Lomography Fotoclips nemusíte tvořit pouze stěny – obtočte svou domácí výstavku kolem dokola a udělejte si tak dobře vypadající foto válec.:-) Ten si můžete vystavit jen tak, nebo jej použít jako součást osvětlení. Jak vidíte, to má rozhodně něco do sebe!

fotoclips lomography-fotoclips

Lomography Fotoclips máme u nás ve Vlašské a na e-shopu. Jeden balíček obsahuje 110ks – na tom už se dá rozhodně stavět!