Všichni mluví o Lomo’Instant fotoaparátu!

Nejvíce žhavou novinkou z dílny Lomography je fotoaparát Lomo’Instant Camera – první instantní kamera od Lomography! Seznamte se a vstupte do světa instantní zábavy.     Lomo’Instant Camera je květnová novinka od Lomography. Instantní fotoaparát, který užívá filmy Fujifilm Instax Mini, produkuje snímky, které se samy vyvolají do tří minut – v ruce tak za […]

Nejvíce žhavou novinkou z dílny Lomography je fotoaparát Lomo’Instant Camera – první instantní kamera od Lomography! Seznamte se a vstupte do světa instantní zábavy.

tumblr_n6k6pu6nr91rjcprto1_400

 

 

Lomo’Instant Camera je květnová novinka od Lomography. Instantní fotoaparát, který užívá filmy Fujifilm Instax Mini, produkuje snímky, které se samy vyvolají do tří minut – v ruce tak za malou chvíli, po stlačení spouště, budete držet hotový snímek. Formát fotografií je totožný s rozměry běžných vizitek.

Čím je tato kamera výjimečná? Je vybavena propracovanými výměnnými objektivy, třemi fotografickými módy, funkcí multi-expozice, barevnými filtry a dlouhou expozicí! Jde tedy o nejvíce kreativní instantní fotoaparát, se kterým si užijete pořádnou dávku zábavy.

tumblr_n6k6pu6nr91rjcprto6_400

 

Jako Lomography Ambasáda vás budeme ihned informovat, až se fotoaparáty dostanou do běžného prodeje. Těšte se na ně zatím s námi a prohlédněte si nádherné snímky, kterých s Lomo’Instant fotoaparátem lze dosáhnout.

 

tumblr_n6k6pu6nr91rjcprto3_400

tumblr_n6k6pu6nr91rjcprto2_250

tumblr_n6k6pu6nr91rjcprto4_250

tumblr_n6k6pu6nr91rjcprto5_250

Zdroj fotografií: Lomography.sk