Vánoční Fujifilm Instax akce – kup foťák a dostaneš dárek

Máme pro Vás speciální instantní vánoční nabídku. Pokud si do 31.12., nebo do vyprodání zásob, zakoupíte v našem kamenném obchodě či e-shopu fotoaparát Fujifilm Instax 7s, získáte hned dva dárečky. Udělejte radost sobě i svým blízkým. Instax 7s je báječný automatický fotoaparát, který můžete u nás zakoupit hned v několika barevných provedeních. Bílý, hnědý, nebo […]

Máme pro Vás speciální instantní vánoční nabídku. Pokud si do 31.12., nebo do vyprodání zásob, zakoupíte v našem kamenném obchodě či e-shopu fotoaparát Fujifilm Instax 7s, získáte hned dva dárečky. Udělejte radost sobě i svým blízkým.

Instax 7s je báječný automatický fotoaparát, který můžete u nás zakoupit hned v několika barevných provedeních. Bílý, hnědý, nebo šedobílý s růžovými či modrými detaily. Všechny mají moderní design a také fotografie, které produkují, jsou díky novým technologiím kvalitnější. Nemusíte se tedy bát, že vám snímky dlouho nevydrží.

Fotoaparát je vybaven bleskem jehož intenzitu lze nastavit v závislosti na prostředí, v kterém se nacházíte. Můžete tak fotografovat portréty bez toho, aniž byste se obávali přeexponování.  Součástí balení jsou vždy čtyři tužkové baterie. Tentokrát však dostanete jako dárek balení instantních filmů o deseti fotografiích a barevné makronkové album na 64 snímků zdarma! Vánoce jsou za dveřmi a my víme, jak je náročné shánění dárků. Nenechte se přemlouvat! Fujifilm Instax 7s udělá radost jistě kterémukoli členu vaší rodiny.

Nakupujete po internetu? Žádný problém. Dárečky automaticky zasíláme také společně s objednávkami z našeho e-shopu.

Potřebujete si fotoaparáty raději nejprve pořádně prohlédnout? Navštivte náš kamenný obchod. Rádi vám s výběrem nejen Vánočních dárků pomůžeme.

 

instax7