Vánoce 2013

Nejhezčí dárek pod stromeček je analogový fotoaparát, to je jasné! Snažili jsme se proto, abychom Vám měli co nabídnout. Snížili jsme ceny v eshopu a hlavně máme nového dopravce, takže za balíček včetně dobírky zaplatíte nově jen 119,- Kč. V případě nákupu nad 2500,- Kč je doprava zcela zdarma. Pro ty, kteří se nemohou rozhodnout, […]

Nejhezčí dárek pod stromeček je analogový fotoaparát, to je jasné! Snažili jsme se proto, abychom Vám měli co nabídnout. Snížili jsme ceny v eshopu a hlavně máme nového dopravce, takže za balíček včetně dobírky zaplatíte nově jen 119,- Kč. V případě nákupu nad 2500,- Kč je doprava zcela zdarma.

stastne_analogove_2500

Pro ty, kteří se nemohou rozhodnout, jsme připravili dárkové poukazy, díky kterým můžete udělat radost a přenést povinnost výběru na obdarovaného, který jistě nejlépe ví, čím si udělat radost.

poukaz

Budeme mít pro Vás otevřeno v kamenném obchodě až do 23. 12. v běžné provozní době a navíc všechny adventní neděle od 12.00 do 18.00. Poslední balíčky z eshopu budeme odesílat 20. 12. v odpoledních hodinách.

Tak Štastné a analogové!