Tipy na Valentýna

Slavíte ho nebo ne? Valentýn pro někoho znamená romantiku, pro druhé cizí element, který do středokotliny nepatří. Ať už patříte do jednoho či druhého tábora, mohou se Vám hodit tipy na foťáky pro ženy, pro pány i pro páry! LOMO’INSTANT MARRAKESH Limitovaná edice Marrakesh je poslední přírůstek do rodiny Lomo’Instant. Připomíná exotiku orientu, vzduch vonící […]

Slavíte ho nebo ne? Valentýn pro někoho znamená romantiku, pro druhé cizí element, který do středokotliny nepatří. Ať už patříte do jednoho či druhého tábora, mohou se Vám hodit tipy na foťáky pro ženy, pro pány i pro páry!

LOMO’INSTANT MARRAKESH

Limitovaná edice Marrakesh je poslední přírůstek do rodiny Lomo’Instant. Připomíná exotiku orientu, vzduch vonící skořicí a kávou a na první pohled je k nepřehlédnutí díky pestrým barvám, které se neokoukají ani po tisíci a jednom vyfoceném snímku. Je to náš žhavý Valentýnský tip a až do 14. 12. 2016 k němu dostanete zdarma kreativní Lomography Light Painter nebo balení instantního filmu, stačí se stavit ve Vlašské nebo objednat z našeho eshopu.

Lomoinstant Marrakesh

LOMO’INSTANT KYOTO

Něžná edice Kyoto využívá tradiční japonské květinové motivy. I v této sadě najdete tři objektivy, portrétní, makro a rybí oko a oblíbený fotoaparát Lomo’Instant v působivém designu, se kterým můžete mít fotky velikosti vizitky ihned po vyfocení v ruce. Samozřejmostí u Lomography jsou vícenásobné expozice, barevné filtry pro blesk, dlouhé časy a další kreativní vychytávky.

Lomoinstant Kyoto

LOMO’INSTANT WHITE EDITION

Bílý Lomo’Instant v sadě se 3 objektivy je prostě klasika pro dámy i pro pány. V balení najdete také kartičky, na kterých jsou fotky pořízené Lomo’Instantem se zvýrazněným nastavením pro danou scénu, tenhle tahák se bude určitě hodit.

LomoInstant White

LOMO’INSTANT MONTENEGRO

Elegantní edice Montenegro nabízí luxusní vzhled nejen pro pány, součástí sady je i kreativní pomůcka Splitzer, díky které můžete zamaskovat číst objektivu a díky vícenásobným expozicím fotit poutavé koláže.

LomoInstant Montenegro

RŮŽOVÁ JÍ SLUŠÍ

Komu? No přeci Dianě F+ a Dianě Mini. Obě krásky jsou kromě jiných designů dostupné i v tomto romantickém provedení.

DianaF+_MrPink_frontDianaMini_en-rose_front