Tipy na ty nejlepší dárečky

Ano, Vánoce opravdu přicházejí! Takže si jistě děláte starosti, čím udělat tu největší radost svým blízkým? Rádi vám poradíme. Nejste v tom totiž sami a my moc dobře víme, co udělá radost každému. Doopravdy každému. Kupte u nás fotoaparát partnerovi, sourozencům, rodičům, babičkám a dědečkům, nebo dětem a získejte prosincové výhody, které jsme si pro […]

Ano, Vánoce opravdu přicházejí! Takže si jistě děláte starosti, čím udělat tu největší radost svým blízkým? Rádi vám poradíme. Nejste v tom totiž sami a my moc dobře víme, co udělá radost každému. Doopravdy každému. Kupte u nás fotoaparát partnerovi, sourozencům, rodičům, babičkám a dědečkům, nebo dětem a získejte prosincové výhody, které jsme si pro vás přichystali. Navíc vám poradíme, pro koho se jaký foťáček hodí. Uznejte sami – všichni rádi fotografujeme, a ať se nám to líbí nebo ne, fotografie je již nezaměnitelnou součástí našich životů.

Fujifilm Instax

Instantní fotoaparáty Fujifilm Instax si zaručeně zamiluje každý. Stačí totiž jen stisknout spoušť a za tři minuty máte v ruce hotový vyvolaný snímek! S Instaxy a jejich funkcemi si jistě užijete spoustu zábavy. Výhodou filmů, které dnes do těchto fotoaparátů Fujifilm vyrábí, je jejich životnost. Nemusíte se tedy bát, že by vám snímky časem vybledly. Důležité je také připomenout funkce těchto chytrých instantních automatů. Nové řady Instaxů umí například dvojitou expozici, nebo mají vylepšené objektivy.

Instax 7S pouze tento měsíc společně s barevným albem na 64 fotografií a balením filmů o 10ks obrázků. Stále za výjimečnou cenu 1790,-. I my se rádi rozdáváme. 🙂

instax7

Holga

Značka velice oblíbená mezi všemi fandy toy camer. Fotoaparáty Holga jsou u nás k dostání v různých barevných designech, na formát filmu 120, 135, ale také 110! Vybírat můžete nejen podle vzhledu, ale také podle ceny, nebo dle funkcích konkrétních fotoaparátů. Užijte si plastový či skleněný objektiv, dlouhou expozici, blesk s vestavěnými barevnými filtry, dvojitou expozici a především přednosti fotoaparátů Holga, mezi které patří třeba vinětace. Holga nesmí chybět ve sbírce žádného fotografa!

holkaperla

Lomography

Z nabíky Lomography fotoaparátů si u nás jistě vyberete! Od kultovní Diany, Lomo Lc-A a Lubitel 166+, přes všechny možné druhy La Sardina až po Fisheye plasťáky. Volit můžete také podle formátu, nebo funkcí. Každého ale jistě uchvátí široká škála designových provedení. Od jednoduchých, až po pruhované, obrázkové, na co si jen vzpomenete! Lomography fotoaparáty si mnoho uživatelů volí podle vzhledu, se všemi si ale perfektně zaznamenáte všechny možné zážitky.

diana_chamonix

Skládačky

Pro kutily – vlastně i pro nekutily – u nás naleznete hned několik druhů funkčních fotoaparátů, které si sami můžete složit. Plastové nebo papírové skládačky fungují na bázi pinhole camery a doopravdy po natažení klasického kinofilmu můžete s těmito foťáčky fotit, jak se vám jen zlíbí. Vyberte si mezi zrcadlovým Lomography Konstuktor, Recesky “dvouokou zrcadlovkou” a řadou dalších kreativních fotoaparátů. Jejich výhodou je určitě prostor pro experiment. Nikdy nevíte, jaké fotografie s těmito papíráky a plasťáky pořídite. Po natažení barevného filmu máte však zaručeno, že vás čeká bláznivá barevná jízda – výrazný posun barevnosti a ostrosti.

Skládačky nejsou nijak náročné pro sestavení, ani následující fotografické úžívání pro děti. Jako dárek od Ježíška, můžeme určitě doporučit.

receskytlr

Cuplens

Co je ideálním vánočním dárkem pro fotografa? Nevyznáte-li se ve fotografické technice a nevíte, čím byste mohli svým nejbližším, milovníkům fotografie, udělat radost, pořiďte jim kelímek Cuplens! Ten je ideální na kávu, čaj, ale také úschovu drobného příslušenství, jako stojánek na pastelky, nebo květináč na kytky. Pro zimní měsíce dárek jako dělaný!

1454937_423940291065986_927676586_n

Dárkové poukazy

Úplně nejjednodušší při shánění dárků je zajisté pořídit dárkový poukaz. A proč ne? U nás si můžete vybrat poukazy v ceně 500 Kč, 1000 Kč nebo 2000 Kč. Obdarovaný si tak může nejlépe dle svého gusta vybrat to, co by si nejvíce přál. A tak žili šťastně až navěky!

1398211_423620647764617_66677306_o

Poštovné

A teď to nejlepší! U objednávek nad 2500,- poštovné zdarma! Veselé Vánoce. 🙂

stastne_analogove_2500

Stále si nevíte rady? Stavte se za námi do Analogue. Rádi vám pomůžeme vybrat ten nejlepší dárek a udělat tak radost vašim nejbližším.