Tipy na dárky

Vybrali jsme několik zaručeně analogových dárků, které potěší každého fotografa. Spoustu dalších najdete na našem eshopu nebo přímo v obchodě v centru Prahy.

LomoMod No.1

Tohle je pecka, skládací fotoaparát na svitkový film je vyrobený z kartonu. Jako u všech věcí od Lomography je prošpikovaný kreativními nápady, jedním z nejlepších je objektiv, který jde naplnit tekutinou a vytvořit tak originální barevný filltr. Co třeba Aperol nebo káva? Nic není vyloučené!

Polaroid Lab

S novým Polaroid Labem převedete oblíbené fotky z galerie smartphonu nebo třeba z instagramu na originální polaroidový papír. Stačí vložit film do Labu, stáhnout si appku a přiložit displej mobilu k zařízení. Během chvíle jsou fotky na světě. Hodit by se mohlo i výhodné balení filmů.

Instax Mini Link

Nejnovější mobilní tiskárna od Fujifilmu používá oblíbené a cenově dostupné filmy Instax Mini velikosti kreditky. Mini Link připojíte pomocí Bluetooth a režimy tisku lze měnit otáčením tiskárny.

Alba young_block

Tyhle kreativní papírová alba od díly young_block z Litomyšle jsou připravená ve spolupráci s Fujifilmem, ale nehodí se jen pro snímky z Instaxu, je možné je použít stejně tak dobře pro klasické fotky. Čtyři velikosti a dvě barevná provedení skladem, samolepky a tužky na popisky jsou součástí každého balení.

Filmy dubblefilm

Speciální filmy dubblefilm podobně jako filmy revolog mají předexponované efekty, ať už jsou to náhodné barevné tóny nebo změna barevnosti celého filmu. Nebojte se experimentovat a zkuste tyhle analogové filtry tedy vlastně filmy na vlastní objektiv.