Chcete si Polaroid, Instax nebo lomo fotoaparát vyzkoušet před koupí? Nebo ho potřebujete jednorázově na party, svatbu nebo oslavu narozenin? Stavte se v našem kamenném obchodě v centru Prahy my vám fotoaparát půjčíme!

Chcete si Polaroid, Instax nebo lomo fotoaparát vyzkoušet před koupí? Nebo ho potřebujete jednorázově na party, svatbu nebo oslavu narozenin? Stavte se v našem kamenném obchodě v centru Prahy, který funguje také jako Půjčovna Polaroid a Instax a my vám fotoaparát půjčíme!

Ceny půjčovného

Půjčovné je 250 korun za den.

Zvýhodněné víkendové půjčovné je 500 korun při půjčení v pátek a vrácení v pondělí do 12.00 hodin.

Záloha na půjčení

Při převzetí fotoaparátu se platí vratná kauce v hodnotě 1000 korun.

Ceny filmů

Ceny filmů se liší podle typu fotoaparátu, toto jsou nejčasteji půjčované přístroje a filmy pro ně.

Fujifilm Instax Wide 210/300 – cena 1 balení filmů je 490 korun, obsahuje 20 snímků. Filmy najdete v našem eshopu.

Fujifilm Instax Mini 8/9/70 – cena 1 balení filmů je 399 korun, obsahuje 20 snímků. Filmy najdete v našem eshopu.

Polaroid 636 – cena 1 balení filmů je 510 korun, obsahuje 8 snímků. Filmy najdete v našem eshopu.

Nepoužité a nerozbalené filmy je možné vrátit (pouze s EET účtenkou).

Půjčovné zdarma

Při odběru filmů za 3990 korun a více je půjčovné zdarma. Nabídka platí pro půjčovné za 1 den nebo víkendové půjčovné.
Pokud si po zapůjčení polaroidu, instaxu nebo lomo foťáku následně fotoaparát zakoupíte, bude vám půjčovné odečteno z ceny.

TIP: FUJIFILM Instax Wide je nejoblíbenější fotoaparát z nabídky, fotky jsou hotové do 3 minut a vycházejí cenově příznivě.

Půjčovna Polaroid a Fujifilm Instax

Standardně půjčujeme Instax Mini 8 a Instax Wide 210/Instax Wide 300. Při zájmu o zapůjčení jiného přístroje nás kontaktujte.

Instax Mini 8 je základním zástupcem oblíbené řady instantních fotoaparátů Fujifilm Instax Mini. Jedná se o plně automatický přístroj se zcela jednoduchým ovládáním, které zvládne každý. Fotografie mají velikost kreditky nebo vizitky a jsou vyvolané během tří minut od vyfocení.

Instax Wide 210 je velká verze Instaxu, výsledné fotografie mají oproti Instaxu Mini dvojitou velikost, rozměry filmu jsou 10,8 x 8,6 cm (z toho vlastní fotka 9,9 x 6,2 cm. Ovládání je jednoduché a díky citlivosti filmu ISO 800 nemá problém s focením ve dne nebo v tmavém prostředí.

Půjčovna Polaroid

Standardně půjčujeme Polaroid 636 a Polaroid SX-70 Land Camera. Při zájmu o zapůjčení jiného přístroje nás kontaktujte.

Polaroid 636 je plně automatický přístroj z dnes už klasické řady 600, je vybavený vestavěným bleskem a jeho obsluhu zvládně i úplný začátečník. Využívá filmy Impossible Project typu 600. Filmy již obsahují baterii a proto není pro focení již nic dalšího třeba. Díky citlivosti filmu ISO 640 se hodí pro focení za všech světelných podmínek. Jedná se o nenáročný přístroj, přesto jsou výsledné fotografie dokonalé retro.

Polaroid SX-70* je kultovní zrcadlovka s manuálním nebo automatickým ostřením, díky kterému máte kontrolu nad hloubkou ostrosti. Použití je opět jednoduché, přesto vyžaduje mírně pokročilého fotografa. Nehodí se příliš pro focení za horších světelných podmínek, používá filmy typu SX-70.

Půjčovna Lomo

Standardně půjčujeme Lomo’Instant, Lomo LC-A+, LC-Wide a LC-A 120. Při zájmu o zapůjčení jiného přístroje nás kontaktujte.

Focení na zakázku

Potřebujete nafotit svou akci na Polaroid, Instax nebo Lomo a hledáte fotografa? Ozvěte se nám a budeme rádi fotit i pro vás.