Představujeme POP 9

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9… Devět snímků na jednom políčku klasického kinofilmu. Devět odlišných bláznivých snímků! No, není to báječné? To je POP 9! Že nevíte, co je to POP 9? Tak čtěte dál! Lomography POP 9 je fotoaparát užívající klasického kinofilmu 35mm, který se vyrábí v délce po 24 nebo […]

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9… Devět snímků na jednom políčku klasického kinofilmu. Devět odlišných bláznivých snímků! No, není to báječné? To je POP 9! Že nevíte, co je to POP 9? Tak čtěte dál!

POP

Lomography POP 9 je fotoaparát užívající klasického kinofilmu 35mm, který se vyrábí v délce po 24 nebo 36 snímcích. S ním zaznamenáte devět obrázků na jedno filmové políčko. Jak je něco takového možné? Fotoaparát je totiž vybaven devíti objektivy ve třech řadách po třech. Všechny objektivy fotí naráz po jednom stisknutí spouště. Dále je vybaven bleskem. A to znamená, co? Že s ním můžete bez starostí fotit i v noci!

A design? Čistý, jednoduchý… Foťáček trošku připomíná jednorázové fotoaparáty na film od Kodaku nebo Fuji. Zvláštně působí jeho přední strana. Devět čoček dodává foťáčku vzhled připomínající představy filmařů o budoucnosti. Podívejte se na něj sami. Jen řekněte – který je hezčí? Nenápadný v černém provedení, nebo zlatavá 70. léta?

POP 9 na krk a hurá na diskotéku!

pop9_black pop9_gold

pop1

pop2

pop3

pop4

Zdroj obrázků: Lomography.sk