Představujeme nový Lomo’Instant Murano

Pestré domy italského ostrova Murano jsou inspirací pro novou edici instantního fotoaparátu Lomo’Instant od Lomography. Zářivé barvy skrývají ověřenou dávku kreativních funkcí, které nadchnou každého lomografistu. Je možné fotit vícenásobné expozice, hrát si s dlouhými časy v režimu B (Bulb), měnit barvu fotek pomocí gelových filtrů pro blesk a díky kompenzaci expozice ovlivnit výsledný snímek, který bude […]

Lomo'Instant Murano

Pestré domy italského ostrova Murano jsou inspirací pro novou edici instantního fotoaparátu Lomo’Instant od Lomography. Zářivé barvy skrývají ověřenou dávku kreativních funkcí, které nadchnou každého lomografistu. Je možné fotit vícenásobné expozice, hrát si s dlouhými časy v režimu B (Bulb), měnit barvu fotek pomocí gelových filtrů pro blesk a díky kompenzaci expozice ovlivnit výsledný snímek, který bude obsahovat atributy známé z jiných lomo foťáků – tedy vinětaci (černé rohy), břitký kontrast a ujeté barvy. Snímky velikosti kreditky jsou vyvolané do 3 minut.

Lomo’Instant Murano je možné koupit v samostatné edici i v sadě s třemi objektivy, které doplní standardní široký objektiv s ohniskem 27mm. Na výběr je oblíbené rybí oko Fisheye, close up předsádka pro makro a fotografie zblízka a portrétní objektiv s ohniskem 35mm. Objektivy je možné dokoupit i samostatně. Je možné pořídit i kreativní pomůcku Splitzer pro rafinované koláže složené z multiexpozicí.

lomoinstant murano