Prázdninové workshopy v temné komoře

Kdo nestihl zúčastnit se našich pravidelných a pravidelně plných workshopů v temné komoře v průběhu roku, má možnost napravit to o prázdninách. V červenci jsme připravili hned 3 termíny workshopů. Termíny workshopů Workshop 16. 7. 2016 Workshop 23. 7. 2016 (Workshop in English) Workshop 30. 7. 2016 Naučte se vyvolat černobílý film a zvětšit vlastní […]

Kdo nestihl zúčastnit se našich pravidelných a pravidelně plných workshopů v temné komoře v průběhu roku, má možnost napravit to o prázdninách. V červenci jsme připravili hned 3 termíny workshopů.

Termíny workshopů

  • Workshop 16. 7. 2016
  • Workshop 23. 7. 2016 (Workshop in English)
  • Workshop 30. 7. 2016

Naučte se vyvolat černobílý film a zvětšit vlastní fotografie! Nechte se učarovat uhrančivým červeným světlem a vůní vývojky. Workshop je určený pro všechny zájemce, kteří se chtějí dozvědět vše potřebné o vyvolání fotografií. Počet míst je limitovaný, abychom mohli zaručit, že si z tohoto intezivního kurzu odnesete potřebné poznatky. Každý workshop je pouze pro 4 účastníky, takže bude dost prostoru pro všechny dotazy a hlavně pro praktické vyzkoušení práce v temné komoře. Oblíbené workshopy v temné komoře jsme pro tento rok připravili v nové vylepšené podobě.

Cena workshopu je 1490 korun. Doba trvání workshopu je 6 hodin.
V ceně je zapůjčení fotoaparátu, černobílý film, materiál pro vyvolání filmu a zvětšení fotografií.
Vzhledem k omezenému počtu účastníků je registrace a platba předem povinná.

Workshopy začínají vždy ve 12.00 hodin v Analogue, Vlašská 10, Praha 1.

Přihlásit se:

[contact-form-7 404 "Not Found"]