Poznejte FOTOEXPO, kde poznáte nás!

Historicky první ročník fotografického veletrhu a audiovizuální performance současné fotografie FOTOEXPO 2013 slibuje bohatý program a prestiž. Na návštěvníky čeká nejen prezentace novinek z oblasti fotografické techniky, možnost získat či vyměnit vážené kontakty, ale také řada přednášek a workshopů. A my! Akce se koná 19.října 2013 a to hned na několika místech v pražských Holešovicích […]

Historicky první ročník fotografického veletrhu a audiovizuální performance současné fotografie FOTOEXPO 2013 slibuje bohatý program a prestiž. Na návštěvníky čeká nejen prezentace novinek z oblasti fotografické techniky, možnost získat či vyměnit vážené kontakty, ale také řada přednášek a workshopů. A my!

fotoexpo

Akce se koná 19.října 2013 a to hned na několika místech v pražských Holešovicích – La Fabrika, Rock Opera, taneční klub Mecca, hotel Extol Inn, Expo Galerie, Molo 22 a Megapixel. Krom zmíněných workshopů a přednášek můžete také navštívit ateliér aktu nebo dílnu bodypaintingu. FOTOEXPO je veletrhem fotografie, a proto se na něm představí především firmy, mezi které patříme i my a jsme na to patřičně hrdí! Na nás se můžete příjít podívat do ateliéru v La Fabrice, kde od 10:30 povedeme přednášku o lomografii. Povíme vám o historii lomografických fotoaparátů a vysvětlíme, proč se následně staly kultem, který dnes slaví svůj návrat a úspěch. Představíme vám právě tyto plastové foťáčky a jejich funkce a možnosti.

Na FOTOEXPO se ale představí také mnoho předních fotografických osobností! Ondřej Neff, Jan Pohribný, Dan Bárta, Jiří Šiftař, Adolf Zika a další (nejen čeští) fotografové, budou hovořit o svých projektech. Zajímáte se o témata, jako je krajinářská, podvodní, industriální, glamour, astro nebo ateliérová fotografie? Tak to si na veletrhu fotografie přijdete na své!

Na začínající fotografy organizátoři také mysleli! Pro ně je tu sekce FotoFresh. A pro všechny ještě řada souteží.

Více informací o programu a vstupenkách naleznete na FOTOEXPO.CZ.