Poutko, které vás upoutá

Někteří z nás mají nutkavou potřebu mít vše srovnané, sladěné nebo nějak vydesignované. A to klidně pokud jde o fotografování. Jasně, že každý fotograf má nějakou svou filozofii okolo tohoto koníčku. Někdo sbírá staré foťáky a udržuje analog při životě, jeden se snaží být co nejvíce profesionální a dbá na kvalitu,  druhý si kupuje toy […]

Někteří z nás mají nutkavou potřebu mít vše srovnané, sladěné nebo nějak vydesignované. A to klidně pokud jde o fotografování. Jasně, že každý fotograf má nějakou svou filozofii okolo tohoto koníčku. Někdo sbírá staré foťáky a udržuje analog při životě, jeden se snaží být co nejvíce profesionální a dbá na kvalitu,  druhý si kupuje toy kamery podle barev, protože fotografie je pro něj hra. Když jde ale o veselé a hravé foťáčky, vždycky nám záleží na vzhledu, stejně tak, jako když si pořizujeme nové auto, mobilní telefon nebo počítač. Krása v analogu začíná u rozhodně ne střídmého designu samotného fotoaparátu a končí u vizuálně zajímavých snímků.Ne všechny fotoaparáty mají v původním balení poutko, které by nám vyhovovalo. K některým ho dokonce výrobci nedávají vůbec, i když úchyty na poutka na fotoaparáty přidělávají. Proč to tak je, to vám bohužel nevysvětlíme. Lámete si ale hlavu s tím, co byste si tedy na foťák navlékli, aby jste měli jistotu pohodlí a kvality? Máme pro vás pár tipů, čtěte dál.

tumblr_mqqwh6jklW1rp8dcpo1_500
DIY poutko z šátku. Zdroj fotografie: lomographymy.tumblr.com

DIY POUTKA Jste tvořiví a rádi byste si poutko vytvořili sami? Dobrý nápad! Krásné poutko si totiž můžete vyrobit rychle a bez větší námahy. Stačí úchyty navléct na tkaničku nebo šátek a už vám bude na krku viset  o něco více stylový fotoaparát. Malá poutka na ruku si udělejte jako náramek. Prostě jen navléknete korálky na stuhu.

TIP: Kožené a plastové koncovky a stahovadla (viz obrázek) na poutka seženete v domácích potřebách a potřebách pro švadleny, stojí pár korun. Můžete tak vylepšit své poutko o možnost formování. Při jejich použití zvýšíte bezpečnost zavěšenému fotoaparátu.

HOTOVÁ POUTKA Z ANALOGUE Pokud máte obě ruce tak trochu levé, nebo vás prostě jen nebaví tvořit a nemáte na něco takového čas, stavte se za námi do Analogue. Poutka také prodáváme a to nejen na krk, ale i malá na ruce. Všechny jsou čistě pruhované, můžete si vybrat mezi barvami. Zeleno-oranžové nebo růžovo-modré. Poutka na ruku jsou doplněna o odznáček malého foťáčku.

IMG_5436
Pruhované poutko v různých barevných provedeních najdete u nás v Analogue nejen na krk, ale také na ruku. Kočičky a hvězdičky se nachází pouze na krabičce, nebojte se! 😉

Nabídku poutek, které naleznete u nás v Analogue, stále rozšiřujeme a snažíme se vám shánět a dodávat ty nejhezčí a nejlepší. Přijďte si k nám vybrat.