Polaroid Originals

Polaroid Originals je nová značka, která vrací okamžitou fotografii k jejím kořenům. Fanoušci klasických Polaroidů si jistě vzpomenou na rok 2008, kdy Polaroid oznámil ukončení výroby slavných fotoaparátů a filmů. Díky Impossible Project mohli až dosud používat klasické přístroje značky Polaroid a nyní přichází Polaroid Originals. 13. září 2017 přichází značka Polaroid Originals a není […]

Polaroid Originals

Polaroid Originals je nová značka, která vrací okamžitou fotografii k jejím kořenům. Fanoušci klasických Polaroidů si jistě vzpomenou na rok 2008, kdy Polaroid oznámil ukončení výroby slavných fotoaparátů a filmů. Díky Impossible Project mohli až dosud používat klasické přístroje značky Polaroid a nyní přichází Polaroid Originals.

Polaroid Originals 600

13. září 2017 přichází značka Polaroid Originals a není náhoda, že je to právě na 80. výročí založení společnosti Polaroid v roce 1937. Kultovní fotoaparáty tak získávají novou generaci filmů, která je ještě rychlejší než přechozí, má lepší kontrast, barvy a expoziční pružnost.

Polaroid Originals SX-70

To ale není jediná novinka, Polaroid Originals zároveň uvání nový instantní fotoaparát Polaroid OneStep2, který je hrdým nástupcem ikonického Polaroidu OneStep, který před 40 lety přinesl jednoduché a dostupné instantní focení pro každého. Nový fotoaparát Polaroid OneStep2 je vybavený vestavěným bleskem, USB nabíjením a nabízí jednoduché ovládání přesně jako jeho předchůdce. Dostupný bude v listopadu 2017.

Polaroid OneStep2

Polaroid One Step 2