Nejoblíbenější fotografická témata Instaxem

Máte Instax? A vzali jste ho už někdy ven? Jistě vás totiž nepřekvapí, že i takové krajinky focené na jakýkoliv instatní fotoaparát od Fujifilmu vypadají skvěle a rozhodně neotřele. Co je to vlastně Instax? Fotoaparáty Instax vyrabí firma Fujifilm. Fungují na principu instantní fotografie. Díky moderním technologiím je ale celý proces, i samotný fotoaparát, zaručeně […]

Máte Instax? A vzali jste ho už někdy ven? Jistě vás totiž nepřekvapí, že i takové krajinky focené na jakýkoliv instatní fotoaparát od Fujifilmu vypadají skvěle a rozhodně neotřele.

Co je to vlastně Instax?

Fotoaparáty Instax vyrabí firma Fujifilm. Fungují na principu instantní fotografie. Díky moderním technologiím je ale celý proces, i samotný fotoaparát, zaručeně kvalitnější. Snímky, které produkují, vám okamžitě po stisknutí spouště vyjedou z těla fotoaparátu a vyvolají se do tří minut. Jejich životnost je extrémně vysoká. Tyhle snímky vás totiž přežijou! A tak si je můžete užívat vystavené třeba doma na zdi, aniž by bledly barvy pod náporem slunečního světla.

Chcete-li blíže poznat produkty značky Instax, prohlédněte si je zde.

KAŽDODENNÍ ŽIVOT

daily

daily4

daily2

daily3

 

 

KREATIVNí ANALOGOVÁ FOTOGRAFIE

kreativní kreativní2

kreativní3 kreativní4

 

 

PORTRÉTNÍ FOTOGRAFIE

portréty portréty2

portréty3 portréty4

 

KRAJINÁŘSKÁ FOTOGRAFIE

krajiny

krajiny2

krajiny3

krajiny4

 

Zdroj obrázků: Lomography.sk