Modrá je dobrá

Modrá. Studená barva, asociace nebe a vody. Představuje povinnosti a úspěch. Přináší mír, klid, soustředěnost, inspiraci, svobodu. Vyjasňuje duši i ducha. Modrá je dobrá… Aneb přicházíme s kompilací těch nejlepších modrých foťáčků. Když na film, tak barevně! Diana F+ CMYK – třešinka na jednom velkém Lomography dortu. Tento crazy foťáček možná vypadá jako barevná plastová […]

Modrá. Studená barva, asociace nebe a vody. Představuje povinnosti a úspěch. Přináší mír, klid, soustředěnost, inspiraci, svobodu. Vyjasňuje duši i ducha. Modrá je dobrá… Aneb přicházíme s kompilací těch nejlepších modrých foťáčků. Když na film, tak barevně!

dianacmyk

Diana F+ CMYK – třešinka na jednom velkém Lomography dortu. Tento crazy foťáček možná vypadá jako barevná plastová hračka, fotí ale na 120 film. Nabízí vám řadu manuálních nastavení, takže si s ním jistě vyhrajete víc, než dost.

fisheeye_n

Fisehye One Nauty – Námořnický foťáček s objektivem ve stylu rybího oka si vás získá nejen designem, protože kormidla a kotvy jsou v kurzu, ale také jako ideální parťák do společnosti. Nezabere moc místa a nafotíte s ním buď ozvláštněnou krajinu na dovolené, nebo pěkně ujeté portréty.

lasardina_guv

lasardina_moritz

lasardina_fischer

La Sardina & Flash The Guvnor / St. MoritzFischers Fritze – Poznáte, jakým předmětem se designéři nechali inspirovat tentokrát? Název tomu samozřejmě napovídá. Vesele barevné snímky formátu 135 můžete dělat i s těmito veselými kamerami. Blesk fotoaparátu má i výměnné barevné filtry!

instax8_b

Instax mini 8 – Instantní fotoaparát od Fujifilmu zhotoví fotografii do tří minut! Nenechte se přemlouvat snovým vzhledem, automatickým ovládáním a hlavně kouzlem okamžité fotografie. 😉

holga120GCFN_bl holga120GTLR_bl

Holga 120 GCFN a GTLR – Kultovní Holga nesmí chybět ve sbírce nikomu z nás. GCFN má skleněný objektiv a blesk s barevnými filtry. GTLR je také vybavena o skleněný objektiv a tentokrát ještě o twin lens reflex – hledáček vyobrazující téměř přesný pohled objektivu. Ani této verzi nechybí blesk s barevnými filtry.

holga110_b

Holga Micro 110 – Není jen nejmenším členem Holga rodiny. Je také nejmenším foťáčkem na trhu! Naloadujte 110 film a užijte si velkou mini jízdu světem analogové fotografie, který ani v tomto malém provedení není ochuzen o typický vzhled fotografií. Schová se i do té nejmenší kapsy a nikdy vás nezdrží s nastavování. Ona totiž žádné nemá!