Lomo’Instant Square

Lomo’Instant Square je instantní fotoaparát od Lomography fungující na stejném principu jako Polaroid, avšak nabízející čtvercové fotky za skoro třetinovou cenu. Originální skládací design a řada funkcí v základní výbavě dělají z Lomo’Instantu Square zajímavou instantní volbu.

Lomography uvádí na trh první analogový instantní fotoaparát, který využívá čtvercové filmy Fujifilm Instax. Nový Lomo’Instant Square zaujme na první pohled nevšedním skládacím designem, díky kterému se zmenší velikost přístroje po sklopení na třetinu a to bez kompromisů obrazové kvality.

Hlavním tahákem je ovšem čtvercový formát, který je pro instantní focení prostě kult. Díky materiálu od Fujifilmu získává Lomo’Instant čtvercové snímky s nízkou cenou a širokou dostupností. Nově nabízíme i balení po 20 a 100 ks.

Díky skleněnému objektivu 95mm (45mm ekvivalent) jsou fotky z Lomo’Instantu Square perfektně ostré, automatická expozice se postará o veškeré nastavení a ovládání fotoaparátu je tak úplná hračka. Nebyl by to ale Lomo’Instant, kdyby nenabízel pověstnou dávku kreativních funkcí. V pořadí již čtvrtý instantní fotoaparát od Lomography se poučil od svých předchůdců a nabízí oveřené funkce v kombinaci s novinkami jako je třeba selftimer, tedy samospoušť s odpočítáním trvajícím 10 vteřin. Mezi funkcemi najdeme také neomezené multiexpozice, dlouhé časy v režimu Bulb, vedle selftimeru je k dispozici i dálkové ovládání. Nechybí barevné gelové filtry pro vestavěný blesk, který lze vypnout, zónové zaostřování a kompenzace expozice ve dvou krocích.

Kromě samotného balení, které obsahuje také stojánky, samolepky a magnety pro uchycení fotek, nabízí Lomography combo se skleněným portrétním objektivem a Splitzerem pro kreativní koláže složené z vícenásobných expozic.

Lomo’Instant Square se vyrábí ve třech barevných edicích, které máme všechny exkluzivně v nabídce našeho obchodu v centru Prahy i na eshopu.