Lomography zimní edice

Speciální limitovaná zimní edice fotoaparátů Lomography Diana F+ a Lomography La Sardina. Nenechte si ujít možnost pořídit si foťák ve svetru! Nyní také u nás ve Vlašské. Lomography Diana F+ Chamonix Jako všechny Diany F+ je i tato vybavena o mnoho užitečných funkcí. Blesk s nastavitelnou intenzitou a barevnými filtry, vyměnitelný objektiv (lze fotografovat také […]

Speciální limitovaná zimní edice fotoaparátů Lomography Diana F+ a Lomography La Sardina. Nenechte si ujít možnost pořídit si foťák ve svetru! Nyní také u nás ve Vlašské.

Lomography Diana F+ Chamonix

diana_chamonixaf89aa0584a35c93c710ee7b3ef095ee0dfd2a

Jako všechny Diany F+ je i tato vybavena o mnoho užitečných funkcí. Blesk s nastavitelnou intenzitou a barevnými filtry, vyměnitelný objektiv (lze fotografovat také jako na dírkovou komoru!), dlouhá a multi expozice. Fotoaparát využívá film 120 a produkuje snímky s měkkou kresbou, vinětací a příjemnou hloubkou ostrosti.

A že vám tyto vychytávky nestačí? Na Dianu F+ si můžete pořídit také 35mm nebo instantní záda! Nabízí se vám neuvěřitelně mnoho možností, jak si s Dianou vyhrát. Je ale také dobrým designovým společníkem pro každý zimní outfit. A perlička? Na zadní straně fotoaparátu naleznete vyobrazené soby, jako na každém správném zimním svetru.

La Sardina St. Moritz

lasardina_moritz 8918c37dd8599c6ff9cd29fe30e01008e8cf25

La Sardina fotoaparáty jsou charakteristické výrazně barevně saturovanými snímky formátu 35mm. Umí také dlouhou a multi expozici a jsou vybaveny o blesk Fritz The Blitz s výměnnými barevnými filtry. Co je na nich ještě kouzelného, kromě vzhledu? Superširokoúhlý objektiv o 89 stupních!

Fotoaparáty máme skladem. Můžete si pro ně přijít osobně do kamenného obchodu Analogue ve Vlašské 10, nebo objednávat přes e-shop.

Zdroj obrázků: Lomography.sk