Lomography zimní edice 2015

Je to už tradice, že si v centrále Lomography ve Vídni připraví pro své zákazníky na konec roku něco speciálního. Letos jsou to limitované zimní edice fotoaparátů Diana F+ Cortina a Diana Mini Monte Rosa. Mrkněte na tyhle dvě zimní krasavice v netradičním designu. Lomography zimní edice jsou vyrobené v omezeném počtu kusů. Diana F+ […]

Je to už tradice, že si v centrále Lomography ve Vídni připraví pro své zákazníky na konec roku něco speciálního. Letos jsou to limitované zimní edice fotoaparátů Diana F+ Cortina a Diana Mini Monte Rosa. Mrkněte na tyhle dvě zimní krasavice v netradičním designu. Lomography zimní edice jsou vyrobené v omezeném počtu kusů.

Diana F+ Cortina

dianaf_cortina_front-w1500

 

Diana F+ Cortina je stylová edice na hory! Každý se za ní otočí ať už v Aspenu nebo ve Špindlu! Netradiční zimní kabátek však neznamená, že by tahle Diana neuměla něco ze známého spektra efektů a možností, díky kterým je Diana F+ tolik oblíbená. Fotí na střední formát typické čtverce, fotky jsou na první pohled rozpoznatelné díky silné vinětaci, zvláštním barvám a snově rozmazanému podání. K dispozici je celá řada příslušenství, od objektivů až po “polaroidový” adaptér na filmy Fujifilm Instax Mini.

Diana Mini Monte Rosa

diana_mini_monte_rosa_front-w1500

Diana Mini Monte Rosa s Vámi bude díky svým kompaktním rozměrům všude, na běžkách i na sjezdovce! Limitovaná edice Monte Rosa je inspirovaná zimou a přesto v sobě nezapře člena rodiny Diana Mini. Na výběr máte ze dvou formátů fotek, čtverec nebo půlpolíčko, odnímatelný blesk lze používat s přibalenými gelovými barevnými filtry.

Malou nebo velkou?

Líbí se vám oba designy, ale nevíte, kterou Dianu si vybrat? Jaký je rozdíl mezi velkou Dianou F+ a malou Dianou Mini? Samozřejmě ve velikosti, ale to není vše, pojďme si v pár bodech ukázat rozdíly mezi oběma fotoaparáty. Každý má svoje výhody a přednosti.

Diana Mini je o polovinu menší
Diana Mini používá 35mm film a vyfotí 36 fotek resp. až 72 polovičních snímků
Diana F+ používá svitkový film 120 s mnohem větším negativem
Diana F+ má k dispozici výměnné objektivy, adaptéry a další příslušenství

Oba fotoaparáty si můžete prohlédnout a vyzkoušet v našem obchůdku v centru Prahy nebo omkrnout na eshopu:

 

 

[wpsc_products category_url_name=’diana-f-diana-mini-2015′]