Lomo Robot jako součást každé moderní domácnosti

Žijeme v době moderní, době robotů. Ačkoliv si to možná neuvědomujeme, usnadňují nám život při každodenních činnostech. Začínáme svůj den s elektrickým kartáčkem, kávu připraví také stroj, oběd ohřejeme v mikrovlnce… Skvělého společníka, díky kterému můžeme dosáhnout lepších výsledků, usnadní nám naši práci a je praktický ve všech ohledech, nalezneme také mezi analogovými fotoaparáty. Lomo […]

Žijeme v době moderní, době robotů. Ačkoliv si to možná neuvědomujeme, usnadňují nám život při každodenních činnostech. Začínáme svůj den s elektrickým kartáčkem, kávu připraví také stroj, oběd ohřejeme v mikrovlnce… Skvělého společníka, díky kterému můžeme dosáhnout lepších výsledků, usnadní nám naši práci a je praktický ve všech ohledech, nalezneme také mezi analogovými fotoaparáty. Lomo Robot je parťák, se kterým si fotografování rozhodně užijeme a máme jistotu, že co se týče výsledků, máme vždy důvod se těšit.

roboti

Lomo Robot u nás najdete ve variantách 3 Lens (3 objektivy) a 4 Lens (4 objektivy). Říká se o něm, že je to taková hračka pro fotografy. Můžeme to potvrdit. Foťáček je totiž malinký, což rozhodně nepatří mezi jeho nedostatky. Naopak! Schováte ho do kapsy a je snadno ovladatelný.

Jistě už chápete, že je řeč o druhu kreativních analogových fotoaparátů, díky kterým můžete jedním stisknutím spouště tvořit příběhy poskládané na jednom políčku 35mm filmového pásu. Kreativitu je možno shledat i na jeho designu. Je zřejmé, že zde se jeho tvůrci dostatečně vyřádili. Jeho vzhled opravdu připomíná malého robota. A my ho nabízíme hned v několika barevných provedeních u obou variant.

Pokud bychom měli ještě k tomuto veselému foťáčku něco dodat, tak snad už jen to, že je to skvělý společník všude, kam se jen vydáte. Obrázky na snímek řadí tak, že vypadají jako z knihy, takže pro zaznamenání dovolené, společenských událostí, nebo jen obyčejných radostí běžného dne, je jako nejlepší pomůcka pro tvorbu deníku, do kterého budete vždy rádi zpětně nahlížet. A ještě jedna, nyní už opravdu poslední informace, Lomo Robot je nejlevnější fotoaparát tohoto typu!

zdroj fotografií: lomography.com