Letní Lomography workshopy + SOUTĚŽ o fotoaparát Diana F+

Pro ty, kteří si budou užívat léto doma, máme skvělý tip na to, jak trávit letní dny! Navštivte Lomography Ambasádu u nás na Malé Straně a zúčastněte se těch nejzábavnějších workshopů, během kterých můžete vyhrát fotoaparát Diana F+! Zdravíme příznivce analogu! Rádi bychom vás pozvali na letní lomografický workshop, který se koná v úterý 8. […]

Pro ty, kteří si budou užívat léto doma, máme skvělý tip na to, jak trávit letní dny! Navštivte Lomography Ambasádu u nás na Malé Straně a zúčastněte se těch nejzábavnějších workshopů, během kterých můžete vyhrát fotoaparát Diana F+!

WS

Zdravíme příznivce analogu!

Rádi bychom vás pozvali na letní lomografický workshop, který se koná v úterý 8. července nebo ve středu 9. července 2014. Sejdeme se vždy ve 14 hodin v Lomography Ambasádě (Vlašská 10, Malá Strana, Praha 1). Půjčíme si fotoaparáty a vysvětlíme si, jak fungují.

Jak bude workshop vypadat?

Nejprve vás čeká krátké seznámení s lomografií a osvojení si práce s analogovými fotoaparáty. Pak se vydáte s půjčeným foťáčkem ven. Každý po svých… Na cestu vás vybavíme pochopitelně také filmem a kartičkou se zadanými úkoly. Kdo vyfotí co nejvíce snímků, které budou dokumentovat plnění bláznivých úkolů, vyhraje fotoaparát!

Nafocený film nám přinesete zpátky a my jej vyvoláme a nascanujeme. Zůstane vám na památku!

Jaká je výhra?

Ten nejodvážnější z vás vyhraje fotoaparát Lomography Diana F+ – nejkreativnější lomografickou kameru všech dob. Užívá svitkový film, dovoluje vám změnu formátu snímku, dlouhou či multi expozici a je vybavena bleskem s barevnými filtry. Manuální nastavení vám dovoluje ovlivnit clonu a hloubku ostrosti. Čas závěrky je automatický, takže si můžete užívat bezstarostného kreativního focení!

Co s sebou?

  • 400,- na poplatek zahrnující půjčení fotoaparátu, film a jeho následné vyvolání a nascanování

  • občanský průkaz – abychom vám mohli půjčit fotoaparát, opíšeme si číslo vašeho občanského průkazu pro případnou identifikaci

Přihlásit se můžete na mailové adrese karol@analogue.cz