Nejsme velká firma s množstvím anonymních lidí, náš malý tým můžete každodenně v Analogue potkat. Všichni se na setkání s našimi zákazníky samozřejmě moc těšíme. Pokud vám můžeme s něčím pomoci, dejte nám vědět! Jenom Arina na maily moc neodpovídá.

radovan

Radovan

Radovan fotí na lomo již více než čtvrt století, první lomíčko dostal ve dvanácti letech a kdyby ho nevyměnil za elektrické vláčky, mohl ho mít dodnes. Ideální základ pro kariéru obchodníka s analogovými foťáky. Pokud potřebujete poradit, pomoci se svým foťákem, ať už je na klasický film nebo polaroid, neváhejte se na něj obrátit. Mezi jeho koníčky patří zahrádka, křížovky a vědomostní soutěže.
Kontaktovat ho můžete na: radovan@analogue.cz.

fb

Karolina

Karolinu baví fotit na analog a experimentovat s černobílym procesem. Ve volném čase se věnuje sbírání figurek slonů, ale kromě toho taky ráda jí dobrý jídlo, kouká se na podivný filmy a maluje.
Kontaktovat ji můžete na: karolina@analogue.cz.

IMG_1948

Arina

Arina nefotí, protože je pes. Na starosti má vítání zákazníků, slintání na ně, žebrání pamlsků a vyžadování pozornosti. Ráda nosí tenisáky a v hospodě na rohu vyžírá v kuchyni jíšku.
Kontaktovat ji můžete na: arina@analogue.cz.