Kalendář Photodarium 2018

Zařadili jsme do nabídky polaroidové kalendáře Photodarium, které obsahují 365 polaroidových snímků v originální velikosti tištěných na kvalitním křídovém papíře. Kalendář Photodarium 2018 je k dispozici v klasické a erotické verzi.

Photodarium 2018

Photodarium 2018 není jen obyčejný kalendář pro rok 2018, jedná se zároveň o fotopublikaci, protože kalendář obsahuje 365 polaroidových fotografií v originální velikosti. Fotografie jsou tištěné na kvalitním křídovém papíře a díky lepené vazbě je možné každý den odtrhávat, je ale možné kalendář také pověsit nebo v něm jen tak listovat. Dodává se v pevné lepenkové krabici s potiskem a tak je možné archivovat i odtrhané listy.

Photodrium 2018 vydává již několik let německé nakladatelství Seltmann+söhne, neomezuje se však jen na klasickou edici, k dispozici je také erotická verze Photodarium 2018 Private, které obahuje snímky s erotickou tématikou.

Každá fotografie je na zadní straně doprovázená informací o autorovi a také krátkým příběhem popisujícím vznik konkrétního snímku.

Kalendář Photodarium najdete v obou verzích v našem eshopu.