Je to možné! Impossible v Analogue

Víte, že u nás najdete také produkty značky Impossible? Nejen instantní filmy, ale také fotoapráty Polaroid. Jak vlastně funguje instantní fotografie a klasické Polaroidy? Název značky Polaroid se v průběhu let stal synonymem pro instantní fotografii. Tyto fotoaparáty se vyráběly firmou Polaroid Corporation od roku 1948. Šlo o různé typy, jejichž výroba byla ukončena na […]

Víte, že u nás najdete také produkty značky Impossible? Nejen instantní filmy, ale také fotoapráty Polaroid. Jak vlastně funguje instantní fotografie a klasické Polaroidy?

Název značky Polaroid se v průběhu let stal synonymem pro instantní fotografii. Tyto fotoaparáty se vyráběly firmou Polaroid Corporation od roku 1948. Šlo o různé typy, jejichž výroba byla ukončena na úkor digitální fotografie. To však neznamená, že si jejich kouzlo nemůžeme užívat ještě dnes.

polaroid600

 

The Impossible Project je společnost, která repasuje například fotoaparáty Polaroid Spirit 600 CL, který naleznete také u nás v Analogue. Fotoaparát je vlastně jako starý a jako nový zároveň.  Funguje na bázi instantní fotografie, tedy po stisknutí spouště vám z kamery vyleze snímek, který se zachvíli sám vyvolá.

U nás naleznete také největší výběr filmů značky Impossible, které Polaroidové fotoaparáty užívají. Barevné s bílými rámečky, barevnými rámečky, černobílé s bílými či černými rámečky… A v různých formátech! Vše také na e-shopu.

50338_f3ecb3b0b9d1ac5404a0ca7129a3745d 50391_141191862ceb4b72ca3c8eb3d96bb5ff

 

Zdroj obrázků: The Impossible Project