Jak si vymazlit Konstruktor

Přinášíme vám výběr těch nejlepších tipů z internetu – jak postavit Konstruktor, jak jej vydesignovat, jak si vyrobit příslušenství a jak fotit ty nejlepší snímky. Čtěte dál a nechte se inspirovat. S Konstruktorem je vše EASY! Tak čím začneme… Nejprve je pochopitelně třeba Konstruktor složit. Až tuto DIY kameru poskládáte, budete majiteli výjimečné analogové zrcadlovky. […]

Přinášíme vám výběr těch nejlepších tipů z internetu – jak postavit Konstruktor, jak jej vydesignovat, jak si vyrobit příslušenství a jak fotit ty nejlepší snímky. Čtěte dál a nechte se inspirovat. S Konstruktorem je vše EASY!

Tak čím začneme… Nejprve je pochopitelně třeba Konstruktor složit. Až tuto DIY kameru poskládáte, budete majiteli výjimečné analogové zrcadlovky. V balení naleznete návod, ale možná budete potřebovat podrobnější ukázku. Hned čtyři videa sdružená v Lomography Magazine vám při stavbě pomůžou.

2080d8f594d7b42a05c091ef4be7a506836827

Tak jo! Foťák jste poskládali a teď je třeba mu dát novou podobu – vaší vlastní. Stříhejte a nalepujte, malujte… Prostě si hrajte.

designkon (2) designkon (3) designkon (4) designkon (1)

 

Máte složeno, pomalováno, polepeno, všelijak možně doladěno. Nyní se vrhneme na výrobu příslušenství. Jak si vyrobit vlastní předsádku, nebo snad jak ze dvou Konstruktorů vytvořit 3D mašinu, najdete v tutoriálech v uvedených odkazech.

A pokud vám ani tyto vychytávky nestačí, upravte si Konstruktor pro své potřeby “od hledáčku po dirku na stativ”. Nebudete litovat. A vlastně – konečne bude celý foťák jenom váš projekt!

09ee1a54518a142cf82e1b47f5e28874350432

 Zdroj obrázků: Lomography.sk