Instax workshop 9.11. 2013 v Analogue

Zbývají poslední volná místa na “instantním” workshopu, který se uskuteční v sobotu 9. listopadu. Na všechny bude čekat ukázka Instaxů a zajímavých tipů a triků od fotografa Pavla Schlemmera, na jednoho z přihlášených také nový Instax mini 8! Workshop se uskuteční 9.10.2013 od 14h v prodejně ANALOGUE. Tento workshop bude poměrně specifický. Půjde totiž o […]

Zbývají poslední volná místa na “instantním” workshopu, který se uskuteční v sobotu 9. listopadu. Na všechny bude čekat ukázka Instaxů a zajímavých tipů a triků od fotografa Pavla Schlemmera, na jednoho z přihlášených také nový Instax mini 8!

Workshop se uskuteční 9.10.2013 od 14h v prodejně ANALOGUE.
Tento workshop bude poměrně specifický. Půjde totiž o náš první workshop na téma instantní fotografie, který je určen pro lidi se zájmem o instantní, tedy rychlou fotku. Koho baví retro, klasika a staré věci v novém kabátu, ten si náš workshop určitě užije.
Instax představuje návrat k vylepšené minulosti, nechte se spolu s námi ovanout retrem, které nás v poslední době docela baví.
Pavel Schlemmer Vám ukáže, jak je možné s takovým Instaxem pracovat. Instaxů je hned několik druhů a vy si na našich workshopech budete moci vyzkoušet všechny. Jeden z Vás bude z workshopu odcházet s novinkou, fotoaparátem Instax mini 8.
Workshop je limitovaný počtem účastníků, jejichž maximální počet činí 15. Workshop je bezplatný, budete si na něm ale moci zakoupit samolepku Nadace Terezy Maxové, čímž podpoříte náš pomáhající Projekt Instaxlove, za což Vám budeme nesmírně vděční.
Své přihlášky posílejte na email: informace@fujifilm.cz
Více informací o Instaxech na: http://www.fujifilm.eu/cz/novinky/article/news/retro-jmenem-instax/

Průběh WS:
14:00
zahájení prezentací v prodejně – projekce na téma historie Instantní fotografie
představení Instaxů
Instax a práce s ním – vychytávky, doporučení atp.
Diskuze s Pavlem Schlemmerem
15:30 fotografování modelky a oděvů vybrané módní značky v ateliéru
18:00 výběr autora nejlepších instantních fotografií

Těšíme se na Vás