Instantní tiskárna od Fuji

Fuji Instax Share je zbrusu nová a vlastně revoluční hračička značky Fujifilm. Tentokrát totiž firma nepřichází s nově vyvinutým fotoaparátem, ale kapesní tiskárnou. Že tomu nerozumíte? Čtěte dál!   Fujifilm Instax Share SP-1 (Smartphone Printer) je kapesní tiskárna, která vážně funguje na principu tolik oblíbené instantní fotografie. Díky této technologii lze tisknout digitální snímky z […]

Fuji Instax Share je zbrusu nová a vlastně revoluční hračička značky Fujifilm. Tentokrát totiž firma nepřichází s nově vyvinutým fotoaparátem, ale kapesní tiskárnou. Že tomu nerozumíte? Čtěte dál!

1

 

Fujifilm Instax Share SP-1 (Smartphone Printer) je kapesní tiskárna, která vážně funguje na principu tolik oblíbené instantní fotografie. Díky této technologii lze tisknout digitální snímky z chytrého telefonu na instantní film.

Telefon stačí bezdrátově připojit k wi-fi tiskárny. Přes aplikaci zadáte k tisku digitální snímek. Tiskárna jej osvítí na instantní film. Ten je následně z tiskárny vytlačen a v ruce se vám tak vyvolá původní digitální fotografie instantně.

Jak jsme si Fuji Instax Share vyzkoušeli jako jedni z prvních a více technických poznatků najdete zde.

2 3

Fotografie: Lomography.sk