Impossible filmy s grácií

The Impossible Project, společnost, která nyní vyrábí filmy do fotoaparátů značky Polaroid, stále rozšiřuje svou nabídku. Na trhu je velká řada filmů barevných i černobílých s různorodými rámečky. Vybírejte také u nás ve Vlašské. V naší kamenné prodejně nebo na e-shopu seženete filmy pro fotoaparáty Polaroid v různých provedeních. Objednáváme pro vás filmy barevné i […]

The Impossible Project, společnost, která nyní vyrábí filmy do fotoaparátů značky Polaroid, stále rozšiřuje svou nabídku. Na trhu je velká řada filmů barevných i černobílých s různorodými rámečky. Vybírejte také u nás ve Vlašské.

V naší kamenné prodejně nebo na e-shopu seženete filmy pro fotoaparáty Polaroid v různých provedeních. Objednáváme pro vás filmy barevné i černobílé s různými rámečky. Stejně tak si u nás můžete zakoupit plně funkční repasovaný instantní fotoaparát Polaroid. Ať jste sběratel či nikoli, profesionál či amatér, kouzlo instantní fotografie si zaručeně užijte.

Snímky z fotoaparátu vylezou ihned po stlačení spouště a vyvolají se do několika minut. Nová generace instantních filmů přináší díky vylepšenému složení skvělé podání barev, dechberoucí sytost jejich odstínů, zářivé detaily, překvapivou ostrost, ohromí kvalitou obrazu, vyvolání je oproti předchozím verzím rychlejší, přesto neztrácí nic z půvabu Impossible filmů.

 

a b

c d

e

fSkins-PR-image02

 

Impossible filmy se vyrábějí černobílé a barevné. Dále si můžete volit mezi bílým, černým, zlatým a stříbrným rámeček, nebo si zakoupit sadu filmů s různobarevnými rámečky. Nově také Skins Edition!

600, SX-70 nebo Image/Spectra – vše u nás ve Vlašské skladem!

Zdroj obrázků: The Impossible Project Blog