Fotografický workshop 10.5. a 31.5.2014

Chcete si vyzkoušet fotoaparát na film? A Vámi nafocený si film si také vlastnoručně vyvolat? Chcete se dozvědět víc o historii fotografie? Udělat si jasno v tom jak vlastně taková fotografie v temné komoře vzniká a na vlastní kůži si to i vyzkoušet? Pak je tento kurz právě pro Vás!!! Na tomto fotografickém workshopu si můžete […]

Chcete si vyzkoušet fotoaparát na film? A Vámi nafocený si film si také vlastnoručně vyvolat? Chcete se dozvědět víc o historii fotografie? Udělat si jasno v tom jak vlastně taková fotografie v temné komoře vzniká a na vlastní kůži si to i vyzkoušet? Pak je tento kurz právě pro Vás!!!

wsd

Na tomto fotografickém workshopu si můžete vyzkoušet klasické analogové fotoaparáty. Vámi vyfocený film si v naší temné komoře pod vedením lektora vyvoláte a ještě ten den si odnesete domů vlastnoručně vyvolané černobílé fotografie. A to není všechno! Během dne se také dozvíte jak fotografie vznikala a jak se vyvíjela představíme Vám významné české i zahraniční fotografy a abychom to celé zvládli, bude pro Vás nachystáno občerstvení v Chanbaru přímo naproti Analogue!

 

Průběh kurzu

  1. Snídaně a historie fotografie s ukázkami historických i moderních analogových fotoaparátů
  2. Zapujčení fotoaparátů
  3. Praktická fotografická část workshopu
  4. Teorie práce a postupů v temné komoře
  5. Oběd
  6. Praktická část v temné komoře-vyvolávání filmů a fotografií
  7. Předání certifikátů

 

 

KDY: 10.5. a 31.5.2014
PRO KOHO: pro všechny zájemce o analogovou fotografii
ÚROVEŇ: začátečník
S SEBOU: dobrou náladu a kdo chce vlastní analogový fotoaparát
CENA: 2590,- Kč

 

Kurzy vede Vendula Mlejnská