FILM PHOTOGRAPHY DAY 2016

Je tu duben a to znamená, že si připomeneme svátek focení na film – Film Photography Day! Letos připadá tento den na úterý 12. dubna, náš malý analogový festival ale proběhne v sobotu 16. Po celý týden bude navíc provázen řadou aktivit. Již třetí rok za sebou budeme budeme slavit Film Photography Day, v sobotu 16. dubna […]

Je tu duben a to znamená, že si připomeneme svátek focení na film – Film Photography Day! Letos připadá tento den na úterý 12. dubna, náš malý analogový festival ale proběhne v sobotu 16. Po celý týden bude navíc provázen řadou aktivit.

Již třetí rok za sebou budeme budeme slavit Film Photography Day, v sobotu 16. dubna proběhne v Analogue celodenní oslava v podobě analogového festivalu. To ale není vše. Po celý týden tedy od pondělí 11. dubna do neděle 17. dubna platí slevy na analogové foťáky v obchodě i online. Od pondělí se také můžete zastavit a zanechat svůj lístek v tombole. O co se losuje? O fotoaparát Lomo’Instant Mini v sadě s 3 objektivy.

fbcover_FPD_10

Program FILM PHOTOGRAPHY DAY 2016

12.00 – Analogový blešák

Otevíráme v poledne a nabízíme možnost nabídnout ostatním nevyužitý analogový foťák, na který vám doma sedá prach. Nebo se naopak po nějakém kousku chcete mrknout? Stavte se, účast je bezplatná a budete mít ideální možnost potkat se s ostatními prodat, koupit či vyměnit nějaký ten analog.

13.00 – Workshop pro začátečníky

Vše co jste chtěli vědět o analogu, ale báli jste se zeptat. Zastavte se se svým foťákem, třeba Zenitem po dědovi a ukážeme si jak na jeho ovládání, co je to clona, expoziční čas a citlivost ISO, jaký vybrat film a jak ho založit. Rádi vám ukážeme i foťáky z naší nabídky a jejich ovládání.

14.00 – Soutěž: Scavenger Hunt

Vyhrajte fotoaparát Lomography Diana F+ a užijte si navíc spoustu zábavy s naší soutěží. Půjčíme Vám foťák nebo můžete donést svůj, vybavíme vás filmem a budete mít dostatek času nafotit v okolí zadané úkoly.

15.00 – Instantgram – Workshop s CREA Studio

Holky z CREA Studia, které se specializují na kreativní portréty a foodstyling vám předvedou, že s instantním foťákem jsou deníčkové fotky mnohem větší zábava. Půjčíme vám instantní foťák a můžete se zúčastnit i se svým klasickým analogem.

16.00 – Kolodiový workshop s Fotografem na plech

Náš soused Fotograf na plech vám ukáže, jak vzniká taková plechová fotka historickou fotografickou technikou, během celého dne si navíc připravil speciální balíček  pro ty, kteří si budou chtít nechat vyfotit svůj portrét na plech.

17.00 – Party a losování tomboly

Přijměte naše pozvání na pivo a společně vylosujeme výherce velké tomboly!

Během celého týdne můžete využít slevu 10% na vše od Lomography. Sleva se vztahuje na všechny skladové foťáky, objektivy a příslušenství. Můžete ji uplatnit přímo v obchodě nebo na eshopu zadáním slevového kódu FPD2016.