Velká letní lomography výstava – zúčastněte se i vy!

Analogue – obchod a galerie v Praze se nyní stavá oficiální Lomography Ambasádou. K oslavě této události jsme se rozhodli uspořádat velkou letní výstavu všech příznivců analogu a bylo by nám ctí, kdybyste se právě Vy, členi lomografické komunity, stali její součástí. Výstava se bude konat v srpnu tohoto roku. Rádi bychom zde uvedli co […]

Analogue – obchod a galerie v Praze se nyní stavá oficiální Lomography Ambasádou. K oslavě této události jsme se rozhodli uspořádat velkou letní výstavu všech příznivců analogu a bylo by nám ctí, kdybyste se právě Vy, členi lomografické komunity, stali její součástí.

Výstava se bude konat v srpnu tohoto roku. Rádi bychom zde uvedli co největší počet autorů. Každý z nich by měl vystavit 5 analogových fotografií. Tímto gestem bychom rádi představili lomografii širšímu okolí a dali vám tak možnost sebeprezentace a setkání se s příznivci analogové fotografie.


Organizace:

Do pátku 18. července nám zašlete (nebo dodejte osobně) 5 Vámi zvolených analogových fotografií na adresu:

Vlašská 10, Malá Strana, Praha 1, 118 00

Prosím, dodržte jednotný formát:

cca 10 x 15cm (čtverec: 13 x 13cm)

! Nezapomeňte uvést celé jméno a příjimení a informace o tom, jakým fotoaparátem jste snímek vyfotili. Můžete napsat na druhou stranu fotografie !

Těšíme se na spolupráci a setkání na vernisáži této výstavy:

Pondělí 4. srpna 2014 ve 20 hodin v Galerii Analogue (Lomography Embassy Store Prague – Vlašská 10, Praha 1).

(Výstava potrvá až do soboty 30. srpna 2014.)

*Obrazovou pozvánku a tiskovou zprávu všem zúčastněným zašleme s dostatečným předstihem, aby jste mohli pozvat své blízké.

Budete-li mít jakýkoliv dotaz, neváhejte nás kontaktovat na e-malové adrese karol@analogue.cz.