Lomography x Nixon

Selekce úžasných fotografií pořízených s Lomography fotoaparáty a objektivy během závodů The Nixon Surf Challenge 2015. Lomography a Nixon vás s potěšením zvou na zahájení výstavy The Nixon Surf Challege 2015 v Lomography Gallery Stores v Paříži, Hong Kongu, New Yorku, Londýně, Tokiu a několika dalších místech po celém světě, jako je galerie Analogue pražské […]

Selekce úžasných fotografií pořízených s Lomography fotoaparáty a objektivy během závodů The Nixon Surf Challenge 2015.

Lomography a Nixon vás s potěšením zvou na zahájení výstavy The Nixon Surf Challege 2015 v Lomography Gallery Stores v Paříži, Hong Kongu, New Yorku, Londýně, Tokiu a několika dalších místech po celém světě, jako je galerie Analogue pražské Lomography Amabasády.

Díky úspěšné spolupráci v roce 2014 Lomography a Nixon opět spojili své síly v rámci surfařských závodů The Nixon Surf Challege 2015. K oslavě této spolupráce pořádáme novou výstavu, která představí třicet fotografií ze zákulisí celé akce. Snímky pořídili na Lomography fotoaparáty a objektivy fotografové Bastien Bonnarme, Benjamin Wu Tiu Yen a surfaři, kteří se zúčastnili závodů, které se letos konaly v Hainan – na malebném ostrůvku jižní Číny.

Výstava bude uvedena ve dvou termínech. V prvním kole se představí v září v New Yorku, Paříži a Hong Kongu. V druhém kole ji uvedou galerie v Londýně, Tokiu, Portu, Kapském městě a v Praze. Vernisáž v pražské galerii se bude konat ve Vlašské 10 ve čtvrtek 8. října od 19 hodin. Zapište si datum a nezmeškejte otvírací večírek!

Zúčastněte se vernisáže v Praze

Vernisáž v pražské galerii se bude konat ve Vlašské 10 ve čtvrtek 8. října od 19 hodin. Zapište si datum i Vy a nezmeškejte otvírací večírek, na který jsme pozvali ty nejlepší surfaře a všechny milovníky surfování a analogové fotografie. Součástí vernisáže bude tombola, ve které můžete vyhrát zajímavé ceny, jako jsou hodinky značky Nixon! Těšíme se na všechny, které 8. října v Analogue uvidíme.