Elijah Wood vs. LOMO LC-WIDE

Další známá tvář, která sympatizuje s analogovou fotografií. Herecká hvězda filmu Pán prstenů si oblíbila LOMO LC-WIDE! Podívejte se, co vlastně Elijah Wood s tímto Lomography fotoaparátem nafotil. Elijah Wood prý LOMO LC-WIDE miluje. Jde o fotoaparát, který je v podstatě mladším sourozencem kultovního LOMO LC-A. Novinkou u této řady je však širokoúhlý objektiv. V […]

Další známá tvář, která sympatizuje s analogovou fotografií. Herecká hvězda filmu Pán prstenů si oblíbila LOMO LC-WIDE! Podívejte se, co vlastně Elijah Wood s tímto Lomography fotoaparátem nafotil.

Elijah Wood prý LOMO LC-WIDE miluje. Jde o fotoaparát, který je v podstatě mladším sourozencem kultovního LOMO LC-A. Novinkou u této řady je však širokoúhlý objektiv. V kombinaci s výletem na kole, jak nám demostruje sám Elijah, jsou širokoúhle LOMO fotky naprostou bombou!

Elijah miluje fotografii. Věnuje si jí na amatérské bázi, posedlý je spíše hudbou. Je ale velkým zastáncem analogu, takže od nás má jedno malé, ale zato významné plus!

Když pro magazín Lomography komentoval, jak se mu s LC-WIDE fotilo, zmínil, že se mu líbí možnost se k fotografovanému objektu opravdu přiblížit. Pak jej snadno charakterizoval pár slovy: “Zábava, otevřenost, svoboda, možnosti, rozsáhlost.”

Ještě dodal, že díky širokoúhlému objektivu je každá fotka jedinečná. Doporučuje si užít přednosti fotoaparátu a hrát si s odcloněným objektivem. – A v tom mu musíme dát za pravdu!

E1 E2 E3 E4 E5 E6 E7 E8 E9 E10 E11 E12 E13  Zdroj informací a obrázků: Lomography