Diana F+ slaví 9. narozeniny

Těžko uvěřit, ale brzy tomu bude deset let od znovuzrození plastové Diany F+. Tento kultovní foťák, který se vyráběl už v 60. letech 20. století v Hongkongu, slaví v říjnu svoje 9. narozeniny. Přesně před touto dobou se Diana F+ začala znovu vyrábět a učarovala nové generace fotografů. Čím? Typickými fotkami plnými magických barev, zvláštního kontrastu […]

Těžko uvěřit, ale brzy tomu bude deset let od znovuzrození plastové Diany F+. Tento kultovní foťák, který se vyráběl už v 60. letech 20. století v Hongkongu, slaví v říjnu svoje 9. narozeniny. Přesně před touto dobou se Diana F+ začala znovu vyrábět a učarovala nové generace fotografů.
Čím? Typickými fotkami plnými magických barev, zvláštního kontrastu a mocné vinětace.

Pojďte se do oslav zapojit také!

Objektivy zdarma

Ke každé prodané Dianě F+ v týdnu od 10. října 2016 přidáme širokoúhlý a teleobjektiv zdarma. Platí pro všechny verze s bleskem, klasickou i designové edice a také pro instantní Dianu F+ Instant zakoupené v kamenném obchodě nebo objednané online od 10. do 16. října 2016 včetně.

Workshop

Chcete si vyzkoušet jak na ovládání legendární Diany F+? Přijďte na náš workshop v sobotu 15. října 2016. Pro účastníky workshopu, kteří se rozhodnou si Dianu F+ pořídit, tu bude čekat ještě další příslušenství zdarma.

 

diana