Dovolte nám vás pozvat na vernisáž výstavy fotografií tří autorů, která se koná v pondělí 1. září 2014 od 20:00 v Galerii Analogue (Analogue/Lomography Ambasáda – Vlašská 10, Malá Strana, Praha 1).

pozvanka analogue ksandr

Prvním z vystavujících je fotograf George Ksandr. V roce 1978 úspěšně ukončil studium na pražské FAMU, obor Umělecká fotografie. Od roku 1984 žije v Mnichově a živí se nejen reklamní fotografií.

Pracoval pro mnoho známých značek, jako je např. Mazda, Nivea, Harper’s Bazaar, nebo Pepsi. Jeho díla jsou součástí sbírek Uměleckoprůmyslového muzea v Praze, dále například v Muzeu moderního umění v Brooklynu.

Úzce spolupracuje se svou dcerou Gabrielou, která je dalším vystavujícím autorem. Ta se věnuje zakázkové portrétní a modní fotografii, aktu a volné tvorbě. Je členkou Asociace profesionálních fotografů České republiky.

Třetím vystavujícím autorem je Simon Ksandr, který se aktivně věnuje fotografování na Polaroid a filmové pásky. Je nejmladším členem vystavující trojice, přesto však má za sebou spoustu úspěchů, jako jsou výstavy v Praze a Mnichově.

Přidejte se k události na Facebooku na tomto odkazu.

Žádné komentáře

Leave a Comment

    Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>