Analogue – obchod a galerie v Praze se nyní stavá oficiální Lomography Ambasádou. K oslavě této události jsme se rozhodli uspořádat velkou letní výstavu všech příznivců analogu a bylo by nám ctí, kdybyste se právě Vy, členi lomografické komunity, stali její součástí.

Výstava se bude konat v srpnu tohoto roku. Rádi bychom zde uvedli co největší počet autorů. Každý z nich by měl vystavit 5 analogových fotografií. Tímto gestem bychom rádi představili lomografii širšímu okolí a dali vám tak možnost sebeprezentace a setkání se s příznivci analogové fotografie.

ex1

Organizace:

Do pátku 18. července nám zašlete (nebo dodejte osobně) 5 Vámi zvolených analogových fotografií na adresu:

Vlašská 10, Malá Strana, Praha 1, 118 00

Prosím, dodržte jednotný formát:

cca 10 x 15cm (čtverec: 13 x 13cm)

! Nezapomeňte uvést celé jméno a příjimení a informace o tom, jakým fotoaparátem jste snímek vyfotili. Můžete napsat na druhou stranu fotografie !

ex2

ex3

Těšíme se na spolupráci a setkání na vernisáži této výstavy:

Pondělí 4. srpna 2014 ve 20 hodin v Galerii Analogue (Lomography Embassy Store Prague – Vlašská 10, Praha 1).

(Výstava potrvá až do soboty 30. srpna 2014.)

*Obrazovou pozvánku a tiskovou zprávu všem zúčastněným zašleme s dostatečným předstihem, aby jste mohli pozvat své blízké.

Budete-li mít jakýkoliv dotaz, neváhejte nás kontaktovat na e-malové adrese karol@analogue.cz.

 

 

 

2 komentáře

Na tu letní výstavu lomografie mají být fotografie velikosti 10x15cm , ale musí být všechny na šířku ? Neboto můžu mít i některé na výšku ? Nebo to je jedno , ale musej bejt všechny stejně ?

Mohou být na výšku i na šířku, to je na Vás. Jen je třeba dodržet požadovaný formát. Děkujeme.

Leave a Comment

    Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>