O prázdninách jsme si museli trochu odpočinout, ale podařilo se nám načerpat sil a energie k uspořádání další série analogových workshopů. :-) Doufáme, že se na ně těšíte tolik, jako my. A to hlavně hned na první kurz.

853x576x2


Vaše (i naše) nejoblíbenější analogová procházka LOMOWALK se koná hned první sobotu v září!

5. 9. se ve 12:00 sejdeme v Analogue/Lomography Embassy Store – Prague (Vlašská 10, Malá Strana, Praha 1). Půjčíme vám lomo, vybavíme vás filmy a vydáme se na procházku po krásném okolí naší ambasády. V rámci procházky si povíme příběh lomografie, naučíme se fotit na film a rozdáme si tipy, jak se s lomíčkem pořádně vyblbnout. Kurz je friendly všem začátečníkům a trvá cca 4 hodiny.

Cena kurzu je 400,- a zahrnuje nejenom film, ale také jeho vyvolání a digitalizaci fotografií. Přihlásit se můžete na karol@analogue.cz. Na tuto adresu směřujte veškeré své dotazy.

A kdo má vlastní fotoaparát a film, může se k nám přidat bez přihlášky zcela zdarma. Popřípadě si můžete film (nebo rovnou fotoaparát :-) ) pořídit v naší prodejně, ve které budeme mít sraz.

Těšíme se na vás!

Radovan a Karolína

www.analogue.cz

1 komentář

Fajn pocasi , Fajn lidi, Fajn prochazka, Fajn fot… no to se teprve ukaze :)

Leave a Comment

    Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>