Polaroid Originals je nová značka, která vrací okamžitou fotografii k jejím kořenům. Fanoušci klasických Polaroidů si jistě vzpomenou na rok 2008, kdy Polaroid oznámil ukončení výroby slavných fotoaparátů a filmů. Díky Impossible Project mohli až dosud používat klasické přístroje značky Polaroid a nyní přichází Polaroid Originals.

Polaroid Originals 600

13. září 2017 přichází značka Polaroid Originals a není náhoda, že je to právě na 80. výročí založení společnosti Polaroid v roce 1937. Kultovní fotoaparáty tak získávají novou generaci filmů, která je ještě rychlejší než přechozí, má lepší kontrast, barvy a expoziční pružnost.

Polaroid Originals SX-70

To ale není jediná novinka, Polaroid Originals zároveň uvání nový instantní fotoaparát Polaroid OneStep2, který je hrdým nástupcem ikonického Polaroidu OneStep, který před 40 lety přinesl jednoduché a dostupné instantní focení pro každého. Nový fotoaparát Polaroid OneStep2 je vybavený vestavěným bleskem, USB nabíjením a nabízí jednoduché ovládání přesně jako jeho předchůdce. Dostupný bude v listopadu 2017.

Polaroid OneStep2

Polaroid One Step 2

Žádné komentáře

Leave a Comment

    Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>