Zkoušeli jste si už někdy vyrobit vlastní pinhole, neboli dírkovou kameru? Fotoaparát, který zachytí snímky bez použití objektivu a jiné fotografické techniky? Na co sklíčka, drátky, kolečka a spoušť… Někdy je třeba i fotografii nebrat úplně tak vážně. Nepodlehnout moderní době, která klade důraz na kvalitu a dokonalost. Během fotografování si můžete užít i nějaké to dobrodružství a výsledek, pro který vlastně vždy spoušť zmáčkneme, může být poutavý a jedinečný dokonce bez použití profesionální techniky!

Jako děti jsme byli tvořiví snad všichni. Dokonce v dospělosti nás neopouští chuť si něco vyrobit, poskládat, vykutit. Pinhole Camera 4M je skvělým řešením, jak si udělat radost a zabavit se, pokud jste zrovna příznivcem skládaček, fotografování, analogu a jsou vám sympatické plastové foťáčky. V tomto případě jste právě objevili produkt, který zaručeně uspokojí vaše potřeby!

Poskládat si dírkovou komoru můžete třeba i z karet, jenomže každý kdo to kdy zkoušel musí dát za pravdu, že to není disciplína pro jakékoliv tvary a délku prstů. Chce to trošku zručnosti, poskládat ji tak, aby fungovala a většinou to nedopadne podle našich očekávání – nefunguje! To jenom proto, že jste tam, kde je to důležité, nedodrželi tu ideální vzdálenost, někudy vám dovnitř proniká světlo, a protože neumíte pořádně rovně stříhat, fotoaparát je nesouměrný a po postavení na stůl se převáží (to asi také proto, že jste si zvolili pro výrobu nevhodné materiály).

A my vám dáme radu – netrapte se! Za pár korun si u nás můžete pořídit fotoaparát Pinhole Camera 4M. S ním se také dosyta vyřádíte. V balení se nachází jednotlivé kusy plastového fotaparátu a dokonce i návod! No, není to báječné? Ušetří vám to mnoho času s lámáním si hlavy, nehrozí, že se dílo nezdaří a máte jistotu, že tím ve finále opravdu něco nafotíte!

P1030894

Žádné komentáře

Leave a Comment

    Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>