První novinka od Lomography pro rok 2016. Rodina oblíbených instantních fotoaparátů Lomo’Instant se rozrostla o novou limitovanou edici Marrakesh. Exotická kráska zaujme na první pohled zářivými barvami s vůni orientu. Stačí přivřít oči a každá jen trochu romantická povaha již cítí vzduch vonící skořicí a kávou, slyší cikády i volání muezinovo. S Lomo’Instantem ale uděláte parádu i v Orient Baru. :-)

web_20151207_marrakesh_mood05i-w1500

Sada Lomo’Instant Marrakesh obsahuje kromě fotoaparátu také 3 objektivy, rybí oko (fisheye), přibližovací čočku (close-up) a portrétní objektiv s ekvivalentem 35mm. Základní širokoúuhlý objektiv je stekný jako u ostatních edic fotoaparátu Lomo’Instant, tedy s ohniskme 27mm.

Ovládání fotoaparátu Lomo’Instant mini je jednoduché a zvládne jej obsluhovat i začátečník, nejen pro ně je v sadě přibalena i sada kartiček, které ukazuje nastavení pro konkrétní situace (den, noc, focení s bleskem), takže správná expozice pak není žádný problém.

Lomo’Instant používá dostupné instantní filmy Fujifilm Instax Mini, které se prodávají v balení po 10 nebo 20 kusech.

Lomo’Instant Marrakesh najdete v našem eshopu, stejně jako filmy pro něj.

Žádné komentáře

Leave a Comment

    Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>