-20%

Máme dobrou zprávu pro všechny fanoušky nejkreativnějšího instantního fotoaparátu Lomo’Instant. Nyní je cena všech designových edice o 20% nižší. A platí už trvale. Lomo’Instant je odpovědí Lomography na oblibu instantního focení, používá instantní filmy Fujifilm Instax Mini velikosti kreditky, na rozdíl od klasických automatických fotoaparátů Instax však Lomo’Instant nabízí více možností nastavení a experimentování.

Samozřejmostí jsou multiexpozice jako u ostatních lomíček, je možné využít některý ze tří výměnných objektivů (rybí oko – fisheye, portrétní objektiv 35mm nebo přibližovací čočku close-up) nebo fotit se základním širokým objektivem 27mm. Díky korekci expozice budou fotky povedené za každého počasí. Vestavěný blesk lze použít i s barevnými filtry. Problém nejsou ani dlouhé časy v režimu B (Bulb).

Všechny designové edice máme skladem v obchůdku ve Vlašské i na eshopu.

Žádné komentáře

Leave a Comment

    Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>