Při slavnostním otevření naší Lomography Ambasády 23. května 2014 jsme odhalili také nový Lomography produkt – fotoaparát Diana F+ Honeycomb, který je zaručeně nejkrásnější limitovanou edicí těchto kamer.

Lomography Diana F+ Honeycomb má stejné funkce, jako její sestry. Užívá středoformátový svitek 120. Výsledné snímky jsou tedy charakteristické čtvercovým formátem. Ten lze zmenšit vložením rámečku do těla fotoaparátu, který je samozřejmě součástí balení. Na jeden film tak vyfotografujete 12 větších nebo 16 menších čtvercových obrázků.

h1  h3h2

382f1fe8f2a3c9c875053e88710048eeded557

Mezi hravé a kreativní funkce fotoaparátu jistě patří dlouhá a multiexpozice. Dále možnost změny clony nebo hloubky ostrosti. Jednou z největších předností tohoto produktu je blesk Diana F+ Flash, který je součástí balení ve stejném designu, jako fotoaparát. Díky němu se vám otevře široká škála možností fotografování ve špatných světelných podmínkách. Jistě si také užijete řady barevných filtrů, díky kterým lze tonalizovat snímky.

Výhodou fotoaparátu Diana F+ je také počet kreativních možností, kterými lze ovlivnit snímek. Lomography vyrábí různé druhy příslušenství – objektivy, výměnná záda pro kinofilm nebo insantní film… A vše máme skladem! Stejně tak jako barevné, černobílé nebo speciální filmy formátu 120

Zdroj obrázků: Lomography.sk

Žádné komentáře

Leave a Comment

    Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>