Zpěvačka Lana Del Rey, která si v roce 2012 získala srdce dokonce i těch posluchačů, kteří o popovou scénu záměrně nikdy nezavadili, je opravdová milovnice analogu. O tom vás přesvědčí už samotné zpracování několika videoklipů.Lana Del Rey doposud vydala dvě alba. K nim zpracovala několik videí právě analogovým způsobem. Analog totiž miluje! New Yorská diva je totiž považována za nejkreativnější a nejinspirativnější osobu současné barque pop scény.

9bcbaa242cf69bebfaf67b6aa3566819118d89

 

VIDEO GAMES – Tento videoklip je natočen na 35mm a Super 8mm kamery.

BLUE JEANS – Už na začátku tohoto videa můžete vidět Eastman Ektachrome Super 8 Color Reversal Film. Jistě si všimnete, že klipy mají totožný rukopis.

KINDA OUTTA LUCK– Tento klip je plný odkazů na staré filmy a reklamy. Na záběrech je vidět, že se Lana natáčela sama.

YAYO – Yayo se končeně od všech ostatních videí liší. Tentokrát je klip černobílý a mnohem více propracovaný.

Co říkáte na Lanu a její videa? Chcete si vytvářet také takové filmečky? LomoKino je první Lomography kamera, s kterou můžete natočit jakkoli dlouhý film na formát 35mm. Najdete jej také u nás v Analogue a v e-shopu.

Zdroj informací: Lomography.sk

 

 

Žádné komentáře

Leave a Comment

    Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>